Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння підщепи

Всего товаров: 9
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння підщепи

В Україні кожен, хто займається овочівництвом на аматорському або професійному рівні, прагне зробити все, щоб його чималі зусилля були винагороджені рясним врожаєм. Такий прийом, як щеплення сортових рослин на потужний підщепу, що забезпечує не тільки якісний розвиток рослини, а й підвищену врожайність, давно довів свою ефективність. Для початку необхідно замовити і купити насіння підщепи в інтернет-магазині «Фазенда», проростити їх згідно агротехнічним нормам і правильно підібрати щепу.

Для чого необхідні насіння підщепи

    Насіння підщепи закладають ґрунтовний фундамент для вирощування гарантовано якісних, стійких до погодних примх, несприйнятливих до хвороб і шкідників сортів рослин. Від цієї рослини багато в чому залежить правильне харчування і розвиток прищепи, його продуктивність і здоров'я.
   Найчастіше, замовити та купити насіння підщепи можна для гібридів овочів і баштанних:
кавуна;
баклажана;
дині;
томату;
огірка і ін.
    Головне, використовуючи підщепу, купити сумісний з ним щепу, в іншому випадку можна втратити значну частину врожаю або зовсім залишитися без нього. Процес щеплення не вимагає великих витрат часу і коштів, адже насіння підщепи висаджуються одночасно з сортовими культурами або трохи раніше, і прищеплюються після появи сходів.

Види щеплення підщепи для овочів

    Існує кілька способів щеплення овочевих культур, освоївши які, можна відмовитися від різноманітних засобів захисту рослин, в той же час отримати якісний урожай. Готуються сіянці так само, як і при вирощуванні з насіння розсади, а потім прищеплюють одним з основних прийомів:
держаком;
в розщепів;
в бічній заріз;
копулировкой;
проростком (насінням);
аблактіровкі (зближенням);
    Кожен із способів має свою специфіку, яку необхідно вивчити перед проведенням процедури. Таким чином можна зібрати непоганий урожай, вирощуючи рослини в теплицях і навіть в домашніх умовах.

Як придбати якісне насіння для підщепи

    Замовити і купити підщепу в асортименті в Україні пропонують багато магазинів насіння, але «Фазенда» - один з небагатьох, які гарантують високу якість і схожість посівного матеріалу. Ми співпрацюємо з постачальниками, висока репутація яких не викликає сумнівів. Це такі загальновідомі бренди, як:
Syngenta;
Насіння України;
Bejo Zaden;
Nickerson-Zwaan тощо.
    Магазин онлайн сповна забезпечує потреби приватних і фермерських господарств України посівним матеріалом в широкому асортименті, при цьому продаючи насіння оптом і в роздріб недорого. Наші фахівці готові в будь-який момент прийти на допомогу, якщо, зайшовши на сайт магазину, у покупців виникнуть будь-які питання по насіннєвої продукції з обширного каталогу.
    Менеджери оперативно зв'яжуться з клієнтом після того, як він оформить заявку, для уточнення таких деталей, як ціна, кількість необхідного насіння підщепи, терміни доставки. Ми надаємо послугу насіння-поштою - це надійно і дешево.