Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння патисона

Всего товаров: 8
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння патисона

Різноманітність сімейства гарбузових не перестає дивувати не тільки аматорів в овочівництві, а й фахівців. Патисони - оригінальний овоч цього сімейства, який активно культивується на території України.

Види і агротехніка патисонів

   Насіння патисонів використовуються для вирощування культури розсадним методом. Здійснюється і висадка насіння у відкритий грунт після замочування їх до набухання. В Україні культура висаджується в другій декаді квітня (насінням) і в кінці травня (розсадою). Перед тим, як садити розсаду або посіяти насіння патисони, грунт, на якій планується їх вирощувати, необхідно наситити її органічними добривами. При посадці в відкриту лунку закладають 2-3 насінини на невеликій відстані один від одного, а після появи сходів залишають одну рослину. Решта, з частиною грунту, акуратно пересідають в інші лунки.
   У процесі росту рослину необхідно рясно поливати, видаляти плоди з гниллю, відмерлі листя, рихлити землю в лунці і тричі за сезон підгодовувати - від цього залежить інтенсивність плодоношення.
    Плоди патисонів, в залежності від сорту приймають форми:
диска;
дзвіночка;
тарілки;
чаші.
    Краї плодів бувають зубчасті, хвилясті і рівні. Поряд з традиційним білим кольором селекціонери вивели сорти патисонів, плоди яких пофарбовані у фіолетовий, жовтий, зелений, оранжевий.

Патисони від онлайн-магазину «Фазенда»

    Магазин насіння онлайн «Фазенда» пропонує городникам України замовити, і недорого купити насіння патисонів від світових лідерів виробництва посівного матеріалу з Голландії та Чехії. У каталозі на сайті компанії на продаж представлені сорти:
Гріндіск;
делікатес;
патіновой;
Сансеанс;
Сноудіск;
Старшип;
Сани.
   Сорти відрізняються високою виживаність, схожістю та енергією проростання насіння, стійкістю до бактеріальних і грибкових інвазій.

Замовляємо насіння патисонів онлайн

   Інтернет-магазин «Фазенда» пропонує купити насіння патисони в асортименті всім, хто займається овочівництвом в Україні. До вибору сорту слід підійти у всеозброєнні, але, навіть якщо у вас є деякі прогалини в знаннях з агротехніки цієї культури, фахівці магазину нададуть консультаційну та інформаційну допомогу. У нашому активі:
виключно високу якість пропонованих насіння патисонів завдяки суворому дотриманню правил зберігання і транспортування посівного матеріалу;
доступні ціни;
продаж насіння, як оптом, так і в роздріб;
форма оплати - за вибором покупця;
оперативне оформлення замовлення.
   Каталог сайту суворо структурований, здійснити в ньому пошук за допомогою ефективних фільтрів швидко і просто. Щоб оформити замовлення, заповніть кошик споживача і відправте заявку. Наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами, уточнять нюанси замовлення, а також спосіб оплати, який найбільш зручний для вас.
   Отримати посилку буде зручно в найближчому відділенні пошти Украї