Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння моркви

Всего товаров: 261
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння моркви

Морква - це цінний вітамінний і поживний коренеплід. Вона має чудові смакові якості, вживання овоча покращує зір і зміцнює імунітет, оскільки помаранчевий плід багатий на антиоксиданти. Інтернет-магазин «Фазенда» пропонує вигідно купити в Україні найкраще насіння моркви:
ранньостиглі і середньостиглі - для отримання швидкого врожаю;
пізні - на зберігання.
   У нас ви зможете замовити і запастися насінням моркви від найвідоміших виробників селекції. Наша послуга - насіння-поштою - дозволить жителям усіх регіонів України недорого купити насіння моркви екстра-класу. Крім того, що ціна у нас найдоступніша, ми пропонуємо замовити лот оптом і в роздріб. При цьому, упаковка і розфасовка насіння моркви різна.

Асортимент насіння моркви в АГРОМАГАЗИН «Фазенда»

   Садова морквина на нашому сайті представлена ​​численними сортами. Її розрізняють:
за ступенем дозрівання;
розмірами;
хрусткості;
формою і кольором.
   Забарвлення овоча зустрічається від білого і світло-оранжевого до яскраво-оранжевого. У нас в АГРОМАГАЗИН ви зможете вигідно купити найкраще насіння моркви. В наявності є багато пізніх сортів і гібридів. Останній вид особливо стійкий до негативних факторів і довго зберігається.
   На нашому сайті за відмінною ціною можна купити насіння моркви Болівар. Це якісний гібрид з формою Шантане та середнім терміном дозрівання, його рекомендують вирощувати для вживання в свіжому вигляді, переробки та довгострокового зберігання. В каталозі є і такі високоякісні сорти, і гібриди насіння моркви, як:
Амстердамська;
Анжеліка;
Балтимор;
Бангор;
Бріліанс;
Ванда;
Віта Лонга;
Червоний велетень і ін.

Основні особливості вирощування насіння моркви

   Сіяти моркву в Україні краще в весняний сезон. Посадка насіння проводиться при прогріванні грунту до 4 - 6 градусів. Оптимальною температурою повітря, при якій повинна вирощуватися культура, є 14 - 20 градусів. Для швидшої схожості краще проростити насіння. Морква відмінно росте в пухкому грунті, непогано переносить посуху і невеликі заморозки. Її період дозрівання - від 110 до 140 днів.

Чому в Україні замовити насіння моркви краще у нас?

   Відвідавши наш сайт і переглянувши каталог, ви будете точно знати, де в Україні можна дешево купити насіння моркви, якість яких найкраще! У нашому асортименті є добірні різноманітні сорти культури. Але, більш урожайний - гібрид F1, тому його вирощування здійснюють професійні городники і фермери. Він не тільки високоврожайний, більш стійкий до холодів і різних зовнішніх впливів, а й зберігається довше. У нашому каталозі ви знайдете величезний вибір насіння гібридів моркви.
   У АГРОМАГАЗИН «Фазенда» в Україні проводиться продаж оригінальних посадкових матеріалів, протестованих на схожість і дозрівання. Тому, якщо ви хочете отримати багатий урожай, то чи не відвідуйте інші магазини насіння, а купите нашу продукцію, адже ми даємо гарантію якості на всі насіння. При цьому, ціни у нас в Україні найнижчі!