Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння цукрової кукурудзи

Всего товаров: 164
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння цукрової кукурудзи

Свіжозварена, ароматна і соковита кукурудза - улюблене з дитинства ласощі, яке багато століть не зникає зі столів жителів України. Цей злак можна з упевненістю назвати «золотим», оскільки це чи не єдина рослина, що містить в собі дорогоцінний метал, а також необхідні організму людини вітаміни і мікроелементи. Насіння цукрової кукурудзи молочної стиглості - продукт дієтичний. Ми звикли їсти його в вареному і сирому вигляді, консервована в баночках вона є незмінним інгредієнтом в рецептах безлічі салатів.

Вирощування насіння цукрової кукурудзи

   Існує кілька видів кукурудзи, яку можна вирощувати в Україні, отримуючи хороший урожай. Класифікується вона за типом зерен в качанах:
зубовидна;
восковидная;
крохмалиста;
лопаються;
кремниста;
цукрова.
   Кращою харчовою цінністю для людини має останній вид. Наприклад, в Україні багато хто прагне купити насіння цукрової кукурудзи Добриня, оскільки саме цей сорт швидко досягає дозрівання (70 днів). Рослина продуктивне - на стеблі формує 1-2 великих качана, кожен з яких виростає до 25 см і 5,5 см в діаметрі, утворюючи 16-18 зернових рядів. Ця кукурудза суперсолодка.

Які сорти цукрової кукурудзи пропонує купити «Фазенда»

   Замовити і недорого купити насіння цукрової кукурудзи в Україні можна на сайті магазину насіння «Фазенда» в будь-який час року, доби. В каталозі сайту завжди є з чого вибрати: рослина представлено майже сотнею найменувань, в тому числі і кращі сорти асортименту:
Добриня;
Спіріт;
Лежент (гібрид F1);
Лендмарк F1;
Карамелла F1;
Трофі F1 та ін.
   Весь посівний матеріал відповідає нормам і вимогам, ретельно відібраний і перевірений на схожість і стійкість до хвороб, відмінно районує по всій Україні. Терміни висівання і дозрівання залежать від сорту. В середньому початок формується від 70 до 90 днів. Виростити смачну кукурудзу не складно, і на своєму городі, і на фермерському подвір'ї, але, як і овоч, цей злак необхідно зрошувати і прополювати від бур'яну. Урожай можна закладати на тривале зберігання,

Як оформити замовлення і купити цукрову кукурудзу

   Щоб підібрати, замовити та купити на посів насіння кукурудзи цукрової, перш за все, відвідайте «фазенди» - сайт магазину онлайн, що спеціалізується на посівному матеріалі. Ми працюємо:
оперативно;
злагоджено;
ефективно.
   У процесі спілкування з представником магазину уточнюється необхідна кількість насіння, їх ціна (оптом і в роздріб). Якщо клієнт відчуває труднощі з вибором потрібного сорту з багатопозиційного каталогу або кількості насіння для своїх посівних площ, наші консультанти допоможуть прийняти правильне рішення, надавши всю актуальну інформацію.
    Умови отримання товару обговорюються з менеджером інтернет-магазину, що оформляє заявку. Наші клієнти в Україні можуть скористатися послугою «насіння-поштою», або самостійно забрати замовлення зі складу-магазину «фазенди».