Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння гороху

Всего товаров: 60
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння гороху

Горох - це овочева культура, яка належить до сімейства бобові. Цю культуру вирощують в промислових масштабах. Горох заморожують і консервують. А в свіжому вигляді він є улюбленими ласощами у дітей.

Існує більше сотні сортів зеленого горошку, найкращими властивостями володіє овоч мозкових сортів. Це так звані сорти для консервації.

Насіння гороху повинні бути добре висушеними, а перед посадкою пройти процедуру підготовки і замочування. Можна часто побачити оголошення про оптовий продаж горошку.

Для отримання багатого врожаю гороху потрібно правильно підготувати грунт і насіння, тоді можна отримати великий урожай.

1. Перед посадкою краще підготувати землю - для цього потрібно перекопати грунт на глибину в один штик лопати. Потім вести добрива, можна органічні або мінеральні за бажанням. Землю ще раз перекопати і разбороніть. На поверхні добре розсипати деревну золу.

2. Коли грунт підготовлений, потрібно обробити насіння - їх не сіють сухими, інакше схожість буде дуже маленька. Для підготовки насіння потрібно спочатку вимочити їх в слабкому розчині марганцю. Він знезаразить горошини. Вимочують їх протягом двох - трьох годин. Купити насіння гороху можна заздалегідь, вони добре зберігаються. Далі потрібно покласти посівний матеріал в марлю або бавовняну тканину і залити теплою водою. Так горох повинен лежати кілька діб, аж до тижня, до прокльовування насіння і появи маленьких росточков.

3. Зморщені насіння разгладятся і у них з'являться невеликі хвостики. Вони готові до посадки. Висаджують горошини на відстані в десять сантиметрів один від одного. Глибина загортання не повинна перевищувати трьох сантиметрів.

Через два тижні з'являться перші паростки гороху. Тоді їх варто розсипати деревною золою. Це допоможе захистити листя від хрестоцвіті блішки, яка любить поїдати перші паростки гороху.

Посадки у відкритий грунт варто проводити тоді, коли минула загроза заморозків. Для України, це приблизно перша половина травня, тоді ж починається посівна жнива, з п'ятого числа можна сміливо висівати. Полив потрібно молодим паросткам регулярний. Вони ще не зміцніли і можуть висохнути без води. Коли рослина почне зацвітати полив припинити. А після утворення стручків його знову відновити і проводити по два - три рази на тиждень.

Дотримуючись цих нехитрих правил вже через півтора місяці після посівів, можна збирати перший урожай.

Купити горох за низькою ціною оптом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою.