Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння квасолі

Всего товаров: 53
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння квасолі

Квасоля є овочевою культурою з сімейства бобових. Вона увійшла в число найбільш корисних продуктів харчування і рекомендується для вживання людям з недокрів'ям, туберкульозом, захворюваннями легенів і травм кісток, оскільки, ця культура багата на вітаміни і мікроелементи.
   У АГРОМАГАЗИН «Фазенда» в Україні купити насіння квасолі ви можете найкращої якості і за дуже вигідною ціною. Наш каталог пропонує різноманітні її сорти і види. У нас можна недорого замовити квасоля:
різних забарвлень - червоного, чорного, коричневого, пурпурного, білого та інших кольорів;
з видів: кущовий і кучерявою.
   Наш інтернет-магазин пропонує вже сьогодні за вигідною ціною замовити насіння поштою по Україні! Продаж насіння є основним напрямком нашої роботи. Найбільшою популярністю користується спаржевий і стручковий сорт квасолі, які на нашому сайті в Україні недорогі.

Види насіння квасолі

   У нас на порталі представлено розмаїття насіння квасолі. Вибирати їх необхідно виходячи з цілей використання. Але, головне ми пропонуємо купити в Україні тільки відібрані і якісне насіння квасолі:
Гама;
крокет;
Джина;
Серенгеті;
Патіон і т.д.


Вирощування квасолі з насіння

   Все насіння квасолі мають особливість, але їх вирощування здійснюється за єдиною технологією:
висіваються боби на добре освітлених ділянках;
грунт повинен бути пухким, а також важливо вибирати родючий грунт;
полив необхідний не більше рази в тиждень, а в період цвітіння частіше. Від правильності зрошення землі буде залежати плодоутворення культури і наскільки хорошим вийде урожай;
стимуляція цвітіння, підв'язка, прищіпка і підгодівля, також обов'язкові.
   При правильному догляді сходити рослина у відкритому грунті почне через 2 - 3 тижні після посіву в залежності від використовуваного сорту, наприклад, насіння квасолі кущової зійдуть на 15 - 20 день, а спаржевої швидше - через 9 - 14 днів.
   Збір бобів починається після їх досягнення в довжину 10 см. Це відбувається, як правило, на 8 - 10 днів після формування зав'язі. Кожен фермер прагне до високої врожайності, але для цього насіння повинні бути якісними. Саме такі насіннєві матеріали у нас можна дешево купити.


Переваги покупки насіння квасолі у нас

   Оптом чи вроздріб в Україні купити насіння квасолі ви можете на сайті АГРОМАГАЗИН «Фазенда». Після отримання заявки наш менеджер проконсультує по наявності товару. Також, він допоможе вибрати оптимальний сорт квасолі і розповість, як його правильно вирощувати.
Ціна на всі високоякісне насіння квасолі у нас нижча за ринкову. Ми відбираємо насіннєвий матеріал найврожайніший і з гарною схожістю. Співпрацюємо з перевіреними виробниками насіння. Тому, даємо гарантію якості на всі насіння.
   Наш сайт постійно оновлюється і доповнюється новими насінням, які у нас можна вигідно купити. Якщо ви хочете бути завжди в курсі всіх агроновінок, щось не відвідуйте інші магазини насіння, а завжди користуйтеся послугами компанії «Фазенда». Оперативно доставляємо насіння квасолі різних сортів в усі населені пункти України.