Спеціальні ціни для агромагазинів

Семена дині

Всего товаров: 142
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Семена дині

Диня - ароматний і неймовірно смачний літньо-осінній плід, яскравий представник всім відомого сімейства баштанних. Сьогодні багато хто прагне замовити якісне насіння дині недорого оптом і в роздріб в Україні. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент, відвідувачі можуть підібрати сорт динь на свій смак, переглянувши каталог сайту. Ми гарантуємо, що вирощування не завдасть клопоту, а результат перевершить всі очікування. Купити насіння дині в Україні найкраще в перевіреному місці, де гарантований відмінний урожай. Наш АГРОМАГАЗИН - кращий вибір для оформлення замовлення, ми забезпечимо високоякісне обслуговування і швидку доставку насіння.

Чим корисна диня

   Диня має безліч корисних властивостей, її плоди відрізняються унікальними властивостями. Так, всього одна порція даного овоча (сто п'ятдесят грам) здатна на все 100 відсотків реалізувати добову потребу людського організму у вітаміні А, а також:
на дев'яносто п'ять - у вітаміні С;
на один - в кальції;
на два - в залозі;
на п'ять - в калії.
   Крім усього, дана культура багата ниацином, фолієвою кислотою, а також іншими важливими для людського організму сполуками. Крім того, до її складу входять антиоксиданти, що значно знижує ризик розвитку небезпечних захворювань.

Особливості вирощування

   Для дині характерно цвітіння з формуванням раздельнополих квіток. Після кожен перетворюється в окремий плід, але цей процес вимагає не менше семи теплих сонячних днів. Температура при цьому повинна бути не менше двадцяти п'яти градусів. Перед тим, як проводити висаджування, насіння необхідно правильно обробити. Таким способом можна прискорити дозрівання і забезпечити високоврожайний рік.
   Технологія приготування розчину для обробки продукту полягає в наступному:
борну кислоту розбавляють водою;
в розчин поміщають посадковий матеріал на двадцять чотири години;
просушують на повітрі;
перед тим, як посадити насіннячко в грунт, слід змочити його розчином марганцівки.

Переваги нашого інтернет-магазину

   Купити насіння дині в Україні найкраще в інтернет-магазині, відомому своєю чудовою репутацією. Магазини насіння повинні пропонувати великий асортимент і гарантувати появу чудової врожаю. Купити насіння дині Амал F1, посівної, гібрида і інших сортів дешево можна найкращої якості. Крім прекрасної якості вихідного матеріалу ми гарантуємо:
широкий вибір, є можливість підібрати насіння цікавить вас сорту;
високий відсоток врожайності;
надійних постачальників, які довели свій відповідальний підхід до справи.
   При виникненні питань слід зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери забезпечать високоякісне обслуговування, проконсультують, уточнять всі деталі і нюанси, допоможуть замовити максимально швидко і без зайвих проблем. Ми відправимо насіння поштою по потрібних вам адресою, пропонуємо безліч варіантів оплати.
   Телефонуйте нам за вказаними мобільних телефонів на сайті в розділі «Контакти» і робіть своє замовлення. Високий рівень обслуговування наших покупців зробить спілкування з колективом АГРОМАГАЗИН «Фазенда» таким, що запам'ятовується.