Спеціальні ціни для агромагазинів

Семена баклажана

Всего товаров: 114
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Семена баклажана

На Сході цей овоч асоціюється з довголіттям, оскільки він не тільки смачний, а й корисний. У ньому в надлишку присутні клітковина, вітаміни, мінерали. Мова про баклажанах, які в Україні готують будь-яким з нині існуючих способів. Овоч заслужено користується популярністю покупців, тому насіннєвий матеріал затребуваний як в роздріб, так і оптом - його часто замовляють фермерські господарства різного рівня і ті, у кого кілька соток городу. Купити насіння баклажанів в великому асортименті сортів в Україні пропонує інтернет-магазин «Фазенда».

Насіннєве різноманітність сортів баклажанів

Коли мова заходить про баклажанах, їх в Україні зазвичай називають «синіми» або «синенькими». Однак благородний темно-фіолетовий колір має далеко не кожен сорт. Сьогодні є можливість купити насіння баклажана білого, чорного, жовтого і коричневого кольору. Сортові форми також різноманітні, адже плід приймає обриси:
циліндра;
кулі;
груші.
   Вегетаційний період баклажанів тривалий, тому в Україні висаджувати їх краще розсадою, щоб вони встигли дозріти і дати гідний урожай. Треба сказати, що селекціонери продовжують працювати над зовнішнім виглядом баклажана, удосконалюючи його колір, форму, смакові властивості, покращуючи врожайність і стійкість рослини до хвороб і став непрогнозованими в Україні погодних катаклізмів.

Насіннєвий арсенал баклажанів в «Фазенді»

   Магазин насіння «Фазенда» пропонує споживачам в Україні недорого купити насіння баклажанів в необхідному для споживача кількості. В наявності посівний матеріал для відкритого грунту і теплиць, ранні та середньостиглі сорти. Інформативний каталог містить більше шести десятків сортів, серед яких такі популярні, як:
алмаз;
Бібо (білий);
Беата;
Лейрі F1 (смугастий) та ін.
   В процесі вибору наші покупці з України завжди можуть звернутися до фахівців «фазенди» для отримання додаткової інформації, уточнення ціни і термінів постачання. Замовляючи і купуючи у нас насіння баклажанів, клієнти можуть бути впевнені в сортності отриманих саджанців, схожості і стійкості до хвороб, притаманних даному виду рослин.

Як замовити і купити насіння баклажанів в інтернет-магазині «Фазенда»

Купити насіння баклажанів споживачам з України в нашому онлайн-магазині просто, швидко і вигідно. Заходьте на сайт, переглядайте позиції каталогу в розділі «Баклажан», вивчайте опис сортів. Їх плоди візуалізовані на знімках, якість яких дозволяє розглянути всі до дрібниць.
   В активі «фазенди» такі позитивні моменти, як:
 співпраця зі світовими лідерами з виробництва насіння;
гарантія якості матеріалу для посіву та вирощування баклажанів;
 оперативна обробка та оформлення замовлень.
   Ми продаємо дешево якісний посівний матеріал, тому співпраця з нами не тільки корисно, але й вигідно. Покупець в Україні має можливість отримати замовлення самовивозом, або скористатися послугою «насіння-поштою».