Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння овочів

Всего товаров: 5374
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння овочів

Насіння овочів

Інтернет-магазин «Фазенда» пропонує недорого купити насіння овочів в Україні від вітчизняних і кращих зарубіжних агровиробників. У нашому каталозі представлена ​​елітна насіннєва продукція найвищої якості з Франції, Голландії, Італії, США, Японії, Польщі, Чехії, Молдови та інших країн з високою сільськогосподарською культурою. Замовити оптом і в роздріб насіння з Голландії та інших країн можна безпосередньо в каталозі магазина, а пошта доставить замовлення в будь-яку точку України.


Асортимент насіння в магазині «Фазенда»

Вирощування овочів у фермерських господарствах і на приватних городніх ділянках - це важка праця з високим ступенем ризику. Овоч - ніжна рослинна культура, на зростання якої впливають кліматичні умови, родючість грунтів, біологічні мікроорганізми і грамотне внесення добрив. Але головна умова високої врожайності - якість насіннєвого матеріалу, з якого можна гарантовано виростити здорову розсаду і отримати якісні саджанці.


Насіннєвий фонд будь-якого городнього господарства, що займається вирощуванням овочів на продаж або на домашній стіл, вимагає постійного омолодження і селекції, адаптації до якості чорнозему і кліматичних умов. Не маючи професійної агрономічної підготовки, приватний городник або фермер не в змозі ефективно регулювати врожайність. Вихід з цієї ситуації - придбати сортове насіння у компаній, для яких селекція і продаж насіннєвого фонду овочів є професійною діяльністю.


В інтернет-магазині «Фазенда» ви можете вигідно насіння овочів купити від кращих селекційних компаній України, Європи, США та Японії. Особливим попитом користуються голландське насіння (Голландія - країна, яка вважається одним зі світових лідерів з виробництва сільськогосподарської продукції). Насіння овочів (оригінальні та гібридні культури) перевірені часом і практикою вирощування сортових овочів в різних кліматичних поясах, що є гарантією високої врожайності за будь-яких погодних умовах. Збираючись купити насіння з Голландії скористайтеся послугами нашого АГРОМАГАЗИН, зарекомендував себе як надійного партнера для оптових і роздрібних покупців. Замовити посівний матеріал у нас - значить, уникнути необхідності покупки продукції сумнівної якості і надмірних витрат, які виникають, якщо звертатися в звичайні магазини насіння, де товар пропонують підозріло дешево.


У нашому інтернет-магазині представлена ​​недорога посівна продукція практично для всіх популярних городніх культур. У нас можна насіння купити для вирощування саджанців:


• клубнеплодових (картопля);
• корнеплодових (морква, буряк, редька, редиска, петрушка, селера);
• цибулинних (часник, цибуля);
• бобових (квасоля, горох);
• баштанних (кабачок, огірок, баклажан, гарбуз, патисон, кавун, диня);
• пасльонових (томат, баклажан, перець);
• пряних (кріп, маойран, базилік);
• салатних (салат, зелень, петрушка);
• зернових (десертна кукурудза);
• капустяних (савойська, брюссельська, кольрабі, білокачанна, червонокачанна, цвітна, брокколі, пекінська, конічна).


Кожне овочеве насіння представлено в магазині десятками різновидів і сортів з унікальними характеристиками, плодоносністю і смаковими властивостями. Посівний товар оригінальний, відповідає описам в каталозі, ретельно розсортований за видами і виробникам, захищений сертифікатами і гарантією виробників.

Де купити насіння в Україні?

Інтернет-магазин «Фазенда» - спеціалізований онлайн-АГРОМАГАЗИН, безпосередньо співпрацює з брендами Mivena, UnitedGenetics, Valagro, ClauseHM, Griffaton, Yuksel, LIMA, Anseme, LarkSeeds, Укравіт і багатьма іншими відомими торговими марками з виробництва сортового насіння овочів.
Насіння інтернет магазин продає в широкому асортименті і з дотриманням обов'язкових вимог:
• повністю відповідає заявленій овочевої культури, необхідному сорту і вказаною кількістю насіння;
• відповідає ГОСТам для насіння сільськогосподарських овочевих культур;
• упакована у фірмову захисну упаковку, надійно захищена від ушкоджень і псування при транспортуванні і зберіганні;
• містить повну інформацію про країну походження і виробника, рік збору врожаю і рекомендаціях по догляду і зберіганню;
• адаптована до кліматичних умов України;
• знаходиться в межах зазначеного терміну придатності.
Поставки ведуться безпосередньо, що визначає широкий асортимент насіннєвої продукції та мінімальні для України ціни. У нас можна вибрати і купити насіння для масового фермерського вирощування овочевих врожаїв, високородючих городніх культур, елітних сортових овочів для громадського харчування вищих класів.

Чому саме «Фазенда»?

Продаж насіння є головним напрямком діяльності нашої компанії, і ми відповідально ставимося до перевірки характеристик пропонованої продукції.
Саме від того, наскільки правильно зроблений вибір насіння, залежить, наскільки хороший вдасться отримати урожай, і якою буде якість плодів. Нашої компанії вдається більше десяти років виправдовувати високі очікування замовників завдяки ретельному відбору виробників. У нас ви можете підібрати насіння овочевих культур вітчизняних селекціонерів, замовити голландське насіння поштою в Україні.
Все насіння, які є в каталозі, розсортовані по виробниках, так що якщо вас цікавить конкретна фірма, ставте галочку і отримаєте інформацію про відповідні товари.
Інтернет-магазин «Фазенда» - це вигідні умови співпраці:


• поставки кращого насіння з Європи, США, Японії та України;
• тільки якісна продукція, перевірена сільськогосподарської практикою;
• можливість швидкого замовлення і покупки продукції безпосередньо в каталозі сайту;
• співпраця з юридичними і фізичними особами на вигідних умовах;
• адекватна ціна на оптові та роздрібні продажі, знижки на оптових поставках;
• будь-які форми оплати;
• можливість замовити насіння поштою з швидкою доставкою в будь-яку точку України.


У разі виникнення питань і за прайсами конкретних виробників посівних матеріалів звертайтеся в офіс компанії по телефону. Наші фахівці готові проконсультувати вас з питань вибору, замовлення, оплати та доставки насіння необхідних овочевих культур і сортів овощей.Доставляем насіння почтой- інтернет магазин виконує замовлення в мінімальні терміни і стежить за точної їх комплектацією.