Насіння венідіума

Всего товаров: 1
*
Насіння венідіума

Венідіум

Венідіум - це Південно-Африканська трав'яниста рослина з пишними ефектними квітками із сімейства Складноцвітих. У теплих південних областях деякі види цієї рослини є багатолітниками, а в помірних широтах квітка вирощується як однорічник.
Опис. Венідіум - це квітка, який за зовнішнім виглядом нагадує соняшник. Його пелюстки мають незвичайним строкатим забарвленням і можуть поєднувати кілька контрастних відтінків, розмір суцвіть досягає 14 см. Одним з найцікавіших видів є Принц Зулу з коричневої або ж чорною серцевиною і білими пелюстками. Надзвичайно ефектно на клумбі виглядає суміш Венідіум пишний з блискучо-помаранчевих і білих квіток.

Посадка і догляд

Розмножують Венідіум насінням, які сіють в грунт в середині квітня. Можна використовувати розсадний спосіб, але зазвичай його застосовують, якщо точно хочуть отримати насіння і побоюються ранніх заморозків.
· Місце вибирають дуже світле з родючим і пухким грунтом, важливо щоб на цій ділянці не застоювалася вода.
· Якщо земля кисла, то її рівень pH знижує методом вапнування.
· Грядку під Венідіум бажано вибрати восени, щоб її підготувати: перекопати, а також додати пісок і компост.
· При посадці у відкритий грунт навесні на грядці борознять невеликі лунки, потім поміщають в них насіння і присипають землею.
· Венідіум є посухостійким рослиною, тому полив повинен бути помірним. Якщо літо посушливе, то поливають 1-2 рази в тиждень.
· Цвітіння починається в червні і може тривати до середини осені, період залежить від сорту.
У нас можна купити насіння Венідіум за доступною ціною. Доставку товару виробляємо по всій Україні. Більш того, ви можете придбати насіння Венідіум поштою. А для вибору кращого варіанту для свого саду ознайомтеся з фото квітів в каталозі нашого інтернет-магазину.


Мы сотрудничаем с :
up