Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння шеффлери

Всего товаров: 5
*
*
*
*
*
Насіння шеффлери

Шаффлер

Шаффлер - це прекрасний домашній квітка. Точно відомо, що про неї дізналися в 18 столітті. На честь кого названа, залишається таємницею до сих пір. Звучать 2 імені: польський учений П.Е.Я.Шаффлер і німецький ботанік Якоб Шаффлер. У природному середовищі сімейство деревовидних аралієвих зустрічається в Австралії, Китаї, Японії. У світі називають парасолькою гномів або деревом-парасолькою. Родичка женьшеню прекрасно знімає стрес і прикрашає будь-який інтер'єр.

Насіння Шаффлер швидко проростають і добре розвиваються.

Опис рослини

Високоросла вічнозелена рослина в приміщеннях досягає 2х метрів у висоту. На фото можна побачити, як воно прекрасно. Гілки витончені і мають потребу в опорі. Яскраво-зелені, гладкі листя, точно парасольки або руки з розведеними пальцями. На кожному стеблі до 12 шт. листя. У неволі цвіте дуже рідко. Росте швидко, добре піддається формуванню крони.

Умови вирощування і посадка

Віддає перевагу східне вікно з розсіяним сонячним світлом і повітропроникну слабокислу грунт з відмінним дренажем. Розмножити можна живцями, посівом насіння, повітряними відведеннями.

У лютому після ванною з цирконом насіння кладуть у суміш торфу і піску (навпіл) під плівку з температурою не менше 22 градусів, обов'язково провітрювання грунту. При наявності 2-3 листочків пересаджують в невеликий постійний горщик. З живцями принцип зберігається. Обов'язково їх провітрювання.

Догляд

Дуже любить регулярний душ відстояною водою, але грунт заливати не можна, вважає за краще полив водою кімнатної температури в теплу пору кожні 10 днів, взимку кожні 14 днів. Швидко зростає при температурі, в літній час, не більше 25 градусів, в зимовий не менше 12. Потрібні обов'язкові щомісячні підгодівлі рідкими добривами під час вегетації. Щороку необхідно міняти верхній шар землі. Пересаджувати рекомендується кожні 2 роки в горщик трохи більшого розміру. Без опори Шаффлер важко. Треба берегти її від холодних протягів і хвороб: попелиці, павутинного кліща, щитівки.

Купити насіння Шаффлер і інші товари можна в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою по Україні, за низькою ціною.