Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння бавовника

Всего товаров: 1
*
Насіння бавовника

Бавовник

Бавовник - це теплолюбива рослина росте в субтропічному і тропічному кліматі, як і цукровий очерет. Його батьківщина - Ост-Індія та Китай. Бавовник звичайний - з сімейства мальви. Має види: трав'янистий, деревне, одне і багаторічний.

Основне призначення, незалежно від роду - сировина для виробництва текстилю. Вату, перев'язувальні матеріали та колодій використовують в медицині. Волокно з незапам'ятних часів застосовують у виробництві пороху. Бавовник невибагливий і без проблем зростає в Україні.

Опис рослини

Бавовник звичайний (волосатий) - це однорічний трав'янистий кущ висотою до 300 см зі звисаючими до землі гілками.

Листя черешчатого форми, розташовані по черзі на стеблі. Як і стебло майже завжди опушені.


Корінь потужний і поглиблюється в грунт на три метри.

Квітки яскраво-білі або ніжно-кремового кольору, під час цвітіння бавовник виглядає дуже красиво. Розпускаються вони на 9 тижні після посадки. Цвітіння триває півтора місяця з липня по серпень.

Насіння бавовнику визрівають і розкриваються через п'ятдесят днів, після розпускання квітки. Довгасті покриті пухом насіння мають загострення, вони подовжені близько одного сантиметра.

Посадка, догляд, вирощування

Виростити бавовник просто. Бавовник любить тепло, 25-30 ° С - оптимальна температура для росту і вологу. Рослина не терпить тінь і вимагає рясної підгодівлі.

Оптимальна температура для посіву культури становить 15-20 ° C. Перші сходи з'являються на 10-15 день. Сіють бавовник рядовим або частогнездним способом. Насіння закладається в грунт на глибину 3-4 см.

Бавовник боїться мікроорганізмів - при їх наявність починає гнити на корені. Доглядаючи за посівами, міжряддя неодноразово рихлять, ведуть боротьбу з бур'янами і шкідниками.

Влітку бавовняні поля, прикрашені біло-кремовими або пурпурно-рожевими квітами, зустрічаються в різних частинах світу.

Купити насіння бавовнику можна за низькою ціною в нашому інтернет-магазині, з доставкою поштою.