Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння фіалки

Всего товаров: 5
*
*
*
*
*
Насіння фіалки

Фіалки - справжня окраса дому та саду

Фіалка - це неймовірно ніжне і гарне багаторічна, кімнатна рослина. Напевно, кожен чув про такі квіти, як фіалки, зараз вони є майже в кожному будинку. Вони так привабливі через неважко догляду, - а також розкішного цвітіння. А різноманіття сортів здивує навіть самого вимогливого квітникаря. Фото цих квітів вражають.

Вирощування фіалок просте заняття, якщо знати деякі тонкощі догляду.

Посадка і догляд

Полив фіалок - це важлива умова для хорошого цвітіння домашніх фіалок. Як поливати фіалки в піддон або під корінь? Однозначної відповіді поки не існує, але все-таки вчені припускають, що, полив сенполій виробляти краще через піддон. Так рослина сама візьме таку кількість води, скільки йому треба. Також фіалку необхідно обприскувати з пульверизатора, для них це повністю замінює процес купання. Поливати фіалки потрібно приблизно 2 рази на тиждень в спекотні місяці, 1 раз в тиждень - в холодні місяці. Але не завжди варто слідувати цим правилам, якщо грунт занадто пересушена, то потрібно її полити. Купити насіння фіалки варто лише заради того, щоб насолоджуватися її красивим цвітінням. Вирощувати фіалку потрібно на сонячному місці, а також регулярно її пересаджувати.

Пересадка

Пересаджувати фіалки потрібно теж з розумом, їм не підійде величезний горщик, інакше протягом 2-3 років вони не будуть цвісти. А також не можна садити ці квіти і в занадто маленький горщик, там коренева система занадто сильно розвинеться і квітка загине. Пересаджувати фіалок потрібно восени і навесні, але тільки за умови, що у них не буде бутонів або вони не почали цвісти. Пересадку потрібно здійснювати в горщик більше попереднього на 3-6 см. Так здоров'ю рослини буде краще.

Грунт

До вибору грунту для фіалок потрібно підходити вкрай уважно, - не кожна з них добре підходить. Є спеціальна грунт «Для фіалок», але у неї є один мінус серед плюсів: вона надто швидко пропускає воду і не насичується грунт водою. Якщо вам так не потрібно, то можна зробити землю самому. Нам знадобиться:

Земля покупна. Добре підійде «Стандартна» або «Універсальна».

1/4 таблетки активованого вугілля (їх потрібно подрібнити до тих пір, поки не з'явиться порошок).

Пісок - необхідно додати половину чарки на середній горщик, і дуже добре розмішати (до отримання однорідної маси)

Такий грунт відмінно вбирає воду, - а зайву віддає в піддон. Рослині там буде комфортно, так як там є всі природні речовини. Таку грунт підгодовувати потрібно 1-2 рази в один місяць.