Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння декоративного гарбуза

Всего товаров: 3
Насіння декоративного гарбуза

Декоративний гарбуз


Декоративний гарбуз - це велика ліана, яка вражає різноманітністю плодів, різної форми. З кожним роком з'являється все більше різновидів гарбуза, різні сорти і види, які можуть рости в будь-якому регіоні України. Можна побачити на фото величезну різноманітність плодів химерної форми. Особливість такої гарбуза - це те, що вона непридатна в їжу.


Перш за все, перед вирощуванням, потрібно підібрати гарне місце для вирощування. Гарбузі підходить тільки відкрите сонячне місце, недолік світла обов'язково негативно позначиться на красі плода. Грунт повинна бути щедро удобрена органікою, для формування товстого стебла і широких листя потрібно багато азоту. Незважаючи на свій невеликий розмір, кущ досить крихкий і довго відновлюється після пошкоджень, тому найкраще виділити посадкам який-небудь віддалений куточок, де немає сильного вітру, і є опора.


Насіння декоративної гарбуза, перш ніж її вирощувати, добре замочити в розчині фунгіциду, це прискорить наклев і одночасно запобігає появі грибкових захворювань на початковому етапі. Садити рекомендується відразу в індивідуальні стаканчики, розсада погано переносить пошкодження кореневої системи при пікіровки. Іноді можна зустріти рекомендації сіяти відразу у відкритий грунт, це актуально тільки для південних регіонів, в помірному кліматі плоди можуть зав'язатися лише в кінці серпня. Оскільки культура дуже теплолюбна, їй для швидкого розвитку підходить тільки прогріта грунт, а поворотні заморозки здатні сильно зашкодити надземну частину, в цьому випадку рослина часто гине. Зазвичай розсаду висівають в саду в середині квітня, не варто занадто поспішати, які переросли сіянці не дадуть хорошого врожаю.


Коли на вулиці встановиться стабільна тепла погода, саджанці переносять на постійне місце, потрібно чітко дотримуватися необхідну відстань між кущами, вказане на упаковці виробником, в середньому для більшості сортів воно становить від 1 до 2 метрів, тільки так можливо отримати дійсно гарні плоди. Найчастіше декоративний гарбуз садять по одній в різних частинах городу або використовують їх у змішаних посадках.

Декоративні плоди можна використовувати для зберігання сипучих продуктів або просто прикраси будинку.

Купити насіння декоративної гарбуза можна різних сортів в інтернет-магазині Фазенда. Також є доставка поштою, а ціни приємно здивують.