Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння тунбергії

Всего товаров: 1
*
Насіння тунбергії

Тунбергия - ліана, яка прикрасить сад

Тунбергия - це красива південноафриканська ліана. Великі різнокольорові квіти прикрашають високі батоги.

Тунбергия домашня налічує понад сто видів багаторічних і однорічних рослин. Насіння тунбергию добре сходять при посадці. Розмножується вона на території України виключно розсадним способом.

Стебла тунбергию досягають у висоту до чотирьох метрів. Але при бажанні її можна вирощувати як чагарник. На фото можна побачити варіанти обрізки кущів.

Це рослина невибаглива в догляді і легко переносить посадку, але воно схильне до різних захворювань, особливо гнилей. Висаджувати розсаду у відкритий грунт потрібно після весняних заморозків.

Профілактика захворювань тунбергию

Кожен садівник і городник зустрічався з різними захворюваннями і шкідниками на культурах. Зустрічається такі випадки, коли рослина отримує достатній догляд, але при цьому починає хворіти, але в основному хвороба вражає культуру при неправильному догляді.

Існує кілька хвороб, пов'язані з гниттям куща тунбергию:

1. Гниль сіра. Це поширене захворювання вражає всі рослини, крім кореня. Заразитися рослина може через грунт або повітря.

Симптоми: сірі плями надземної частини рослини, практично все листя в'януть, пагони починають гнити. Це захворювання може знищити не тільки один кущ, а й інші культури, розташовані поруч. Також сіра гниль може залишитися в грунті і на наступний рік, в подальшому заражаючи культури.

Лікування: для боротьби з сірою гниллю використовуються фунгіциди (Фітоспорін). Перед лікуванням необхідно прибрати пагони і велике листя з куща. Можна також використовувати для поливу суміш з 300 гр. золи, крейди і мідного купоросу (1 ч.л.) все змішати з 10 літрами води.

Профілактика: сорти тунбергию необхідно вибирати стійкі до хвороб, залишки рослин прибирати з городу перед зимою, перед посадкою протравливать насіння.

2. Гниль біла. Це захворювання також вражає надземну частину тунбергию. Причина появи, це висока вологість і різкі зміни температури.

Симптоми: поява павутиноподібних наростів. Спочатку уражається верхня частина стебла, потім листя стають білими і млявими.

Профілактика: чистка грунту від загнили рослин; підгодівля (сечовина, мідний купорос). Лікування: при ураженні на початковій стадії білою гниллю куща необхідно зрізати хворі пагони і посипати зріз подрібненим активованим вугіллям. При захворюванні більш 3 кущів використовуються такі препарати, як Топаз, Оксик. Щоб уникнути зараження рослини на наступний рік, необхідно обробити грунт антисептиком.

Тунбергия при правильному підході до вирощування буде цвісти весь сезон і радувати садівника.

Купити насіння тунбергию можна в інтернет магазині Фазенда. Доставка здійснюється поштою. Ціни на всі товари недорогі.