Warning: unlink(/home/vj412867/fazenda.net.ua/www/system/storage/cache/cache.store.1659976597): No such file or directory in /home/vj412867/fazenda.net.ua/www/system/library/cache/file.php on line 72
СХИЗАНТУС: купити насіння схизантус поштою | «ФАЗЕНДА»

Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння схизантуса

Всего товаров: 1
*
Насіння схизантуса

Схізіантус - незвичайна прикраса саду

Схізіантус - це декоративне, красива рослина. По-іншому його ще називають Шінзантус. Цей вид належить до сімейства пасльонові. Схізіантус схожий з орхідеями, тому в народі його називають - орхідея беднянка або крило ангела.

Це пишноцветущее рослина. Насіння схізіантуса невеликі, і не відтворюють батьківські якості.

Правильна посадка і догляд - опис

Прийшов момент розповісти про те, як посадити даний квітка і в який грунт. Так ось, посадка відбувається в родючу землю, яку потрібно приготувати заздалегідь. Для цього потрібно змішати листову землю з перегноєм і піском. Коли садити й пересаджувати, потрібно знати обов'язково.

Посів насіння на розсаду починається в лютому-березні. Потім розсада переноситься у відкритий грунт.

Потрібно створити спеціальні умови. Яму викопати неглибоку. Обов'язково покласти шар дренажу можна використовувати шкаралупу або керамзит. Потім кореневу шийку, як правило, заглиблюють на два-три сантиметри, щоб не почала гнити.

Потрібно мати на увазі, що зміна місця квітами переноситься добре. Відстань між квітами повинно складати двадцять-тридцять сантиметрів.

Розмноження квітки походить тільки насінням.

Своєчасний полив - запорука успішного вирощування

Рослини дуже потребують вологи, тому потрібно не забувати виконувати своєчасний полив, виливаючи по два літри на кущик. Садівниками було помічено, що, коли довго триває посушливий період, листочки в'януть, але варто тільки пройти дощу або зволожити кореневу систему, як тут, же зелень відновлюється.

У літній період, а саме в червні і липні, землю потрібно зволожувати двічі в тиждень, при цьому виливати під кожен кущ по п'ять літрів води. Але в дуже велику посуху поливати потрібно набагато частіше.

Купити насіння схізіантуса можна в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Всі товари доставляються поштою по всій території України. Ціна доставки невелика.