Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння еустоми

Всего товаров: 16
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння еустоми

Еустома


Еустома - це красиве і корисне рослина, яке поширене повсюдно. Gentiana - латинська назва всім відомої Лізіантус, - широко поширений рід, що населяє альпійські райони помірного поясу в Азії, Європі, Північній і Південній Америці. Окремі види також зустрічаються, наприклад, в північній Африці, східній Австралії, а також Нової Зеландії. Еустома - може бути однорічної, дворічна і багаторічної. В Україні можна вирощувати вічнозелені види у домашніх умовах, звичайні в садах.
Деякі з них зустрічаються вічнозелені, інші ні. Деякі види використовуються при виробництві лікерів, вин і БІТТЕРИ. Навіть італійська пивоварня використовує екстракти при виробництві пива своєї марки. Жовта еустома використовується в знаменитих французьких лікерах.


Опис виду


Багато видів цієї рослини важко вирощувати за межами їх природного середовища, але деякі види культивуються.
Зростання - квітка надзвичайно витривалий і добре росте як на сонячних місцях, так і в півтіні. Невибагливий у вирощуванні і догляді.
Квітка росте на нейтральних і слабокислих грунтах, багатих гумусом і добре дренованих. Еустома має бути присутня хоча б в єдиному вигляді в альпінарії.
Їх синій колір може радувати вас до пізньої осені. Деякі сорти, наприклад, Gentiana sino-ornata, також цвітуть у листопаді. Ще один осеннецветущие вид - Gentiana farreri з блакитними квітками з білими шийками. Gentiana septemfida зустрічається в каталогах як самий невибагливий сорт.
Є синьо-пурпурові трубчасті квітки розміром близько 3-5 см. На фото можна побачити всю їх красу. Цвіте в літні місяці з липня по серпень, досягає у висоту 20-25 см і розростається до 30 см. В якості більш раннього квітучого вигляду можна згадати Gentiana acaulis з красивими дзвонові квітками розміром 7-8 см і майже без стебел. Якщо восени не зацвіте, поміняйте місце.
Розмноження і посадка еустоми з насіння - складне завдання. Насіння еустоми мають непогану схожість, але збирати їх самостійно практично неможливо. Розсадний спосіб найнадійніший.
А ось купити насіння еустоми варто, вони якісні. Придбати їх можна за недорогою ціною в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою.