Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння сальвії

Всего товаров: 11
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння сальвії

Сальвія


Сальвія - це рослина, яка належить до роду шавлії, сімейству ясноцветковие. Це однорічна або багаторічна рослина, яка відрізняється красивими суцвіттями. Сальвія - культивується з давніх часів. Вона застосовувалася в якості лікарського препарату і для входження в транс (використовували провісники).


Стебло невисокий, прямостоящий. Досягає висоти сорока сантиметрів. Коренева система мичкувата. Однорічні екземпляри розвивають досить потужний корінь, видаляти, який доводиться лопатою.

Листя овальної форми, яскраво-зеленого кольору. Суцвіття розташовані на стеблі почергово, такий своєрідний колос. Квітки невеликі, складаються з чотирьох загострених пелюсток. Фото не передає всієї краси цього ніжного квітки. Вони не розпускаються. Мають різноманітний окрас - бувають жовті, червоні, бордові, бузкові, фіолетові. Листя у деяких сортів і видів також можуть бути пофарбовані в червоний або темно-бордовий колір. Насіння сальвії дрібні, визрівають наприкінці серпня-вересні.

Для відтворення часто насіння не годяться, вони не переносять якості батьківського куща. Тому потрібно все-таки купити насіння сальвії, для отримання саме того квітки, який хоче садівник.


Догляд за сальвією нескладний. В Україні садити у відкритий грунт сальвию можна вже в квітні. До кінця травня з'являться перші бутончики, і почнеться цвітіння.

Сальвию краще вирощувати саме розсадним способом. Це гарантує цвітіння протягом п'яти місяців, до перших морозів. Якщо зробити посів насіння відразу в землю, цвітіння може наступити тільки в липні, а то і серпні.

Сальвія вигідно виглядає в горщиках, і в якості бордюрів або іншого обрамлення.

В інтернет-магазині Фазенда можна придбати будь-які насіння з доставкою поштою за низькими цінами.