Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння сальпиглоссиса

Всего товаров: 2
*
*
Насіння сальпиглоссиса

Сальпиглоссис - незвичайний квітка

Сальпиглоссис це неймовірно красивий, ефектний і привабливий квітка, приголомшливо виглядає в кашпо. Мармуровий квітка, трубкоязичнік або сальпиглоссис є представником сімейства пасльонових, своєю батьківщиною вважає Південну Африку і Чилі.

Забарвлення квітки нагадує дорогоцінні камені, поєднує суміш фарб - червоний, рожевий, блакитний, золотий і багато інших кольорів. Налічується більше двадцяти сортів цієї квітки. Крім садових, є домашні види. Кожна квітка має унікальний візерунок, який ніколи не повторюється, можна побачити численні фото. В силу своєї особливої ​​декоративності рослина широко використовується в ландшафтному дизайні.

Опис рослини

У теплому кліматі рослина може культивуватися як багаторічник, в більш суворому або помірному кліматі, такому як в Україні, сальпиглоссис вирощують як однорічна рослина.

Форма квітки нагадує дзвіночок. Цвісти сальпиглоссис може з середини липня до самої осені. Коли осінь видається особливо теплою, період цвітіння може тривати і до листопада.

Розмножується сальпиглоссис виключно насінням, шляхом вирощування розсади або посадкою у відкритий грунт. Насіння сальпиглоссис визрівають у вересні.

Посадка, догляд та вирощування

На розсаду рослину слід висаджувати в березні відразу в горщики - рослина погано переносить пікіровку. Оскільки насіння досить дрібні, сильно заглиблювати їх не варто. Досить просто розкласти їх на вологий грунт, окропити водою і накрити плівкою або склом. Посіви потрібно провітрювати, регулярно витирати зі скла конденсат. На проростання сальпиглоссис відводять 2-3 тижні. Щоб уникнути згубного впливу сонця на ніжні пагони квітки, на скло або плівку можна покласти звичайний аркуш паперу. Важливо дотримуватися умов вирощування.

Висаджувати на постійне місце подорослішали сальпиглоссис слід, коли мине ризик зворотних заморозків, в добре освітлену, захищену від вітру родючий грунт. Відстань між саджанцями становить близько 20-25 см. Полив 1 раз на добу - найкомфортніший для сальпиглоссис режим. Не можна допускати як пересихання, так і надмірного зволоження грунту. Купити насіння сальпіглоссіа можна в нашому інтернет-магазині.

Постарайтеся вчасно видаляти відцвілі бутони, щоб цей чудовий мармуровий квітка не витрачав свої сили на формування насіннєвої коробочки. Зів'ялі, знесилені і хворобливі пагони також підлягають обрізці.

Квіти сальпиглоссис прекрасно поводяться в зрізку, ефектно виглядають в букетах і не в'януть тривалий час, зберігаючи свіжість та пишність забарвлення.

Будь-які рослина можна купити в каталозі за низькими цінами. Доставка здійснюється поштою.