Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння портулака

Всего товаров: 9
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння портулака

Портулак

Портулак- однорічна трав'яниста суккулентное рослина. Портулак городній цінується садівниками. Існує кілька різновидів і сортів.

Рідний край портулаку досі невідомий. В наші дні укорінився в декількох районах Землі з теплим кліматом. У Європі поширений всюди.

Опис рослини

Вирощують на вологих просторах з піском, в долинах річок, в садах, полях, на городах. В Україні росте повсюдно.

Це трав'яниста рослина може досягати висоти 10-30 см. Корінь гіллястий, розлогий. Стовбур м'ясистий, дудчатий, розгалужений, тьмяний. На фото можна побачити це цікаве рослина. Листя зелені, м'ясисті, округлі, нагадують сплюснуте яйце. Квітки білосніжні, жовті, часом темно-коричневі, зростають по два-три в відгалуженнях стебла.

Цвіте влітку. Плоди дозрівають на початку осені. Насіння портулаку визрівають в серпні, можуть розмножуватися самосівом.

Вирощування, посадка і догляд

Посадку портулаку у відкритий грунт проводять, коли пропадає загроза поворотних заморозків. Перед висадкою розсади за кілька тижнів ефективно проводити загартовування молодих рослин. Для цього тару з рослинами переносять з дому на свіже повітря, потроху збільшуючи час, проведений на вулиці, з 15 хвилин до 5-6 годин.

Портулак пересаджують в грунт з проміжком 15-20 см одна від одної, згодом зрошують. Поки стебла рослини не підростуть і не перекриють грунт, портулак потрібно періодично підгортати і розпушувати грунт біля нього.

Для портулаку важливо грамотно підібрати ділянку для висадки. Він прекрасно росте на відкритих, добре освітлених просторах і в невеликій тіні. Місце для портулаку потрібно виключно сухе.

При вирощуванні портулаку потрібно знати, що йому небезпечно і надмірне зрошення. У поєднанні з морозами це може привести до появи інфекцій. Зрошують портулак рясно, виключно в спеку, коли грунт стає надто сухою. Рослина здатна переживати досить довгу засуху, так як це суккулент.

Портулак відмінно живцями. Якщо занести пару рослин з саду на зиму в будівлю, навесні можна обстригти з них трохи гілок, помістити в рідину і посадити в грунт. Через кілька тижнів живці дадуть зміцнілі невеликі кущі.

Крім декоративних (неїстівних), є і їстівні, садові різновиди портулаку. Його маринують, додають в салати і супи. Володіє він і фармацевтичними якостями. Вживати портулак лікарський потрібно відповідно до показань.

Купити насіння портулаку можна в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою за низькими цінами.