Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння соняшника

Всего товаров: 9
*
*
*
*
*
*
*
Насіння соняшника

Соняшник

Соняшник це однорічна або багаторічна олійна рослина, яке відноситься до виду Соняшник, сімейства айстрових. У народі цю квітку називають Соняшник. Є різні види і сорти соняшнику, багато гібридів. Він буває трав'янистою рослиною, напівчагарникові або чагарником. Багато з них багаторічні. Це гарне рослина для вирощування в саду.

Вважається, що соняшник походить з Південної Мексики. Також кажуть, що ця рослина з'явилася в племенах індійців. Деякі фахівці стверджують: соняшник раніше пшениці став вирощуватися в домашніх умовах.

Опис рослини

Соняшник в Україні - однорічна рослина з прямим, твердим, покритим жорсткими ворсинками стволом. У довжину культура досягає від шістдесяти сантиметрів до двох з половиною метрів і великими країнами, що йдуть в грунт на глибину до 2 - 3 м. Загальна кількість листочків досягає у середньостиглих сортів від 28 до 32, ранньостиглих і скоростиглих - від 24 до 28.

Суцвіття - кошик.

1.       Оболонка складається з двох або ж безлічі рядів листків;

2.       Саме квітколоже плоске, або трохи опукле, покрите укладеними на плівчастих, часом досить твердих, приквітків;

3.       Бічні квітки не мають ознак певної статі, язичкові, розміщені в 1 ряд;

4.       Плід - витягнута або стисла з країв насіння, що має 4 грані, що несе від 2 до 4 звалюються сторін, або 2 чималі і сухі лусочки;

5.       Цвіте в липні - серпні, протягом місяця.

Насіння соняшнику визрівають наприкінці серпня. Вони готові до збору, вичавці масла, або просто вживання в їжу. Компанію цим рослинам може скласти кукурудза.

Вирощування, посадка і догляд

Посів насіння «соняшника» у відкритий грунт проводять в квітні - травні. Місцевість має бути відкритою і сонячної. Зрошувати треба багато і досить часто. Найбільше соняшник потребує рідини до того моменту, коли у нього з'являється 8 справжніх листів, а після під час росту бутонів, цвітіння і наливу насіння. У дощові дні поливати рослину потрібно щодоби, а під час довгої посухи полив роблять кілька разів на день.

Соняшник - чарівна квітка, яка повертається виключно до сонячній стороні. Це єдина рослина, яке має таку властивість. За це його звуть «супутником сонця», «маленьким сонечком», а також «дитиною сонця».

Надзвичайно корисна рослина, містить полінасичені жирні кислоти. Але є і шкідливі компоненти, які містяться в насінні.

Купити насіння соняшнику оптом різних сортів можна в інтернет-магазині Фазенда з доставкою поштою, за низькою ціною.