Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння петунії

Всего товаров: 86
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння петунії


Петунія - це поширене однорічна рослина. Петунія користується величезною популярністю. Її називають дівочим квіткою, садять на дачі в землю і кашпо, в квартирі і повсюдно використовують в озелененні міста. І це не дивно, мало який однолетник може зрівнятися з петунією пишністю і тривалістю цвітіння. Багаторічні види рослини зустрічаються в тропіках.

Але виростити розсаду самостійно не у всіх виходить. Чому?


1. Купівля насіння і вибір сортів.

Як театр починається з вішалки, так і вирощування петунії починається з насіння. Купити насіння петунії можна, вибравши їх в каталозі інтернет-магазину Фазенда.

Якщо планується вирощування в підвісних кашпо, то можна сміливо вибирати ампельні сорти петунії.

Кущові сорти, підходять для вирощування в грунті, ростуть пишним кущем і мало в'ються. На фото можна побачити всю красу цієї квітки.

Насіння драже, тобто вкриті оболонкою садити зручніше, тому що звичайне насіння дуже дрібні. Але, вони більш вимогливі до зберігання і при недостатньому зволоженні і температурі, оболонка може не розчинитися.

Свіжість насіння - чим молодша зібрані насіння, тим краще. Вони дають швидкі і дружні сходи.

2. Правильний посів.

Насіння петунії просто мікроскопічні і посадити їх рівномірно дуже складно, також як і у далматської ромашки. Можна садити насіння з використанням зубочисток, однією підчіплювати маленьке насіння, а другий відзначати місце посадки, тому що на тлі землі його буде не видно. При наявності снігу, можна садити методом посіву по снігу, насіння на білому тлі добре видно. Присипати землею не потрібно, а то петунія просто не зійде.

Після посіву, добре зволожує землю з пульверизатора і накриваємо плівкою або склом. Добрі сходи петунія дає при посадці в пластикові контейнери з кришкою, в них розсаді тепло і достатньо світла.

Стежити за посівами, щоб не утворювався конденсат, але грунт був досить зволожена.

Посіви з'являються протягом 14 днів. Виходячи з практики, якщо сходи не з'явилися, чекати їх немає сенсу, простіше посадити нове насіння. Навіть якщо самотні сходи з'являться, вони будуть болючими і слабкими.

3. Пікіровка.

Добре було б проводити 2 пересадки. Першу пересадку варто провести, коли сіянці зміцніли і зупинилися в рості, зазвичай через 1-1,5 місяця, в окремі невеликі ємності. Друга пересадка, коли коренева система заповнить стакан, тому краще використовувати прозорі стаканчики.

Якщо все зроблено за планом, то вже до 15 чисел травня, розсада буде готова до посадки у відкритий грунт або кашпо.

Насіння петунії можна замовити поштою за низькою ціною, доставка здійснюється по всій Україні.