Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння флокса

Всего товаров: 7
*
*
*
*
Насіння флокса

Флокс - різноманіття в саду

Флокс - це велике сімейство однорічних і багаторічних рослин, які починають своє цвітіння влітку. Різні види і сорти квітнуть з травня по кінець вересня. Насіння флокса відрізняються гарною схожістю і швидким зростанням, тому на розсаду сіють їх у квітні.

Висота стебел флокса може досягати метра, і часом вони полегают від сильного вітру і дощу. Щоб уникнути такої неприємності, навколо клумби слід вкопати досить високий обмежувач. Середньорослі і мініатюрні сорти цієї рослини в додатковій підтримці не мають потреби. Фото не передає всієї краси рослини.

Зів'ялі суцвіття потрібно вчасно видаляти. Це дозволить зберегти естетичність посадок, зробить цвітіння інтенсивніше і триваліша.

Флокс здатний пережити зиму в помірному кліматі, якщо вона буде досить м'якою. З настанням холодів коріння рослини утеплюють, прикриваючи землю ялиновим гіллям або опалим листям.

Розмноження

Флокс розмножують як вегетативно, так і насінням.

вегетативні способи

Найчастіше застосовується поділ куща. Цю процедуру зазвичай проводять до початку вегетації, в березні-початку квітня. Вибирають доросле, здорова рослина, яке акуратно викопують і розрубують його корінь навпіл. Деленки відразу ж висаджують на відведений для них місце.

Посів насіння

Розсаду флокса починають вирощувати в першій половині травня. Щоб згодом не пікірувати поросль, рекомендується використовувати спеціальні торф'яні горщики. У них засипають субстрат (це може бути будь-яка суміш для розсади), поміщають по 1-2 насіння в кожен горщик і присипають їх зверху землею, злегка придавлюючи її пальцями. Потім поверхню грунту сприскують її водою з пульверизатора. Ємності накривають склом і залишають в приміщенні з розсіяним освітленням і температурою повітря близько 15С. Необхідно щодня провітрювати посіви і, якщо земля в горщиках підсохла - зволожувати її.

Перші сходи з'являються, як правило, на 2-й тиждень. Переносити саджанці на грядку слід в кінці травня - початку червня, коли нічні заморозки підуть остаточно.

Сіяти насіння флокса у відкритий грунт можна в кінці весни або під зиму. Останнє стосується насамперед до насіння минулорічного врожаю, щоб вони пройшли природну стратифікацію.

Купити насіння флоксів можна в нашому інтернет-магазині, доставку замовити поштою, по всій Україні. Ціни на товар в магазині низькі.