Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння ехіуми

Всего товаров: 1
*
Насіння ехіуми

Ехіум - незвичайний квітка

Ехіум - це незвичайний і дуже красиву квітку. Він належить до сімейства бурачникових, виду Подорожникові. З грецького його назва перекладається, як змія. В Україні ця рослина відомо і під іншими назвами - синяк, Маркова, шаріло.

За його незвичайні суцвіття ехіум часто використовують в озелененні садів і парків.

Опис рослини

Це трав'яниста багаторічна рослина. Воно являє собою плотнонабітий довге стебло з дрібними квіточками. Виглядає дуже ефектно. Вони покривають стебло зверху до самого низу. Листя практично немає. Це велика рослина виростає до шістдесяти сантиметрів, але в залежності від сорту, бувають і невеликі види, які виростають до двадцяти сантиметрів.

Насіння Ехіума дрібні, визрівають наприкінці серпня. В Україні ехіум зустрічається і в дикій природі, в степовій зоні.

Колірна гамма бутонів варіюється від темно-бузкового, фіолетового, до ніжно рожевого. За фото можна вибрати відповідний колір.

Посадка і догляд

У вирощуванні рослина нескладне. Ця квітка екзотичного виду розмножується насінням. Ехіум звичайний скидає насіння і на наступний рік вони проростають, такі сходи потрібно проріджувати, цій квітці потрібен простір. Відстань між саджанцями має бути близько сорока сантиметрів.

Ехіум звичайний вирощують і розсадним способом.

1. Перед тим як купити насіння ехіума, потрібно визначитися з місцем посадки. Воно, мабуть, освітленим, потрібно уникати переливів.

2. Насіння сіють на розсаду на початку квітня.

3. Перші сходи з'являться через тиждень.

4. Після того як сходи зміцніють (пройде місяць), їх потрібно розсадити, щоб квіти активно розвивалися.

5. Висаджують розсаду в травні, коли мине загроза весняних заморозків.

Ехіум прикрасить садову клумбу, зробить її різноманітніше і незвичніше. Купити насіння квітів та інших рослин можна в інтернет-магазині за низькою ціною, з доставкою поштою в будь-яку точку країни.