Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння ясколки

Всего товаров: 1
*
Насіння ясколки

Ясколка - нехитра краса

Ясколка - це трав'яниста багаторічна рослина, яка належить до сімейства гвоздичні. Зростає в дикій природі в країнах з помірним кліматом - Австралії, США, Японії, на півдні України.

Це великий рід рослин, який об'єднує в собі кілька сотень видів і ще більше сортів.

Багато видів активно використовують для озеленення ділянок, застосовують в ландшафтному дизайні. Перш ніж купити насіння ясколки, потрібно ближче з нею познайомитися.

Особливості рослини - опис

Ясколка має прямостоячий стебло, деякі види стеляться по землі і не мають жорсткими стеблами. Найвищі рослини досягають тридцяти сантиметрів. Ясколка використовують в якості бордюрів і обрамлення рабаток, вона утворює квітучий килим.

Коренева система рослини міцна, мочковатая. Вона залягає неглибоко, тому варто бути обережними і не пошкоджувати її, коли відбувається розпушування землі.

Листочки трохи опушені, повстяні. Квіти невеликі, частіше білі, стеляться сніжним килимом, фото не розкриває всієї краси квітки. Плід - невелика коробочка з насінням.

Посадка і догляд за ясколки

Ясколка можна виростити двома способами - розсадним і безрассадним.

1. Розсадний спосіб - насіння висівають в миски з субстратом ранньою весною, в березні, коли день починає активно додаватися. Насіння потрібно укласти на поверхню землі і трохи їх утрамбувати. Потім миски накрити целофаном або кришками, для того щоб створити парниковий ефект. Далі, коли насіння зійде, миски відкрити. Поливати насіння ясколки потрібно, обприскуючи з пульверизатора. Потім, коли сходи зміцніють, распикировать їх. Висаджують розсаду у відкритий грунт, на постійне місце зростання в першій половині травня. До цього моменту на розсаді вже будуть бутони.

2. безрассадного спосіб - насіння висівають у відкритий грунт в кінці квітня, початку травня. Земля повинна до цього часу прогрітися до п'ятнадцяти градусів. Сходи з'являться вже через тиждень. Далі, коли вони зміцніють, потрібно розсадити квіти на відстані сорок сантиметрів один від одного. Зацвіте роговик на початку липня.

Ясколка - красиве бордюрное рослина, яке облагороджує клумбу. В інтернет-магазині Фазенда пропонує насіння за низькою ціною з доставкою поштою.