Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння стрелиції

Всего товаров: 1
*
Насіння стрелиції

Стрелиция королівська: особливості догляду та вирощування


Стрелиция - це красива рослина, яку можна вирощувати у себе вдома. Налічується всього п'ять видів цього дивного квітки, проте найпоширенішою і адаптованої до кімнатних умов є стрелиция королівська, по-іншому її називають райським птахом. На фото можна побачити, чому її так називають.

Опис рослини

Стрелиция королівська - це багаторічна трав'яниста рослина сімейства Стреліціевие. Батьківщина цієї рослини - спекотна Африка. Висота в природних умовах досягає десяти метрів. Удома ж вона може вирости всього до одного метра.

Цвітіння починається навесні на п'ятий рік життя рослини. Квітки розташовуються на довгому прямому квітконосі і мають химерну форму, що нагадують птаха в польоті. Суцвіття має 4-6 бутонів, укладену в великий прицветник в формі "дзьоба" розміром 15-20 см. Оцвітина асиметричний, шестичленна, зовнішні листочки яскраво-помаранчеві, внутрішні - сині. Квіти стрелиции не мають запаху, але при цьому дуже багаті нектаром. У природі запилення квітів відбувається завдяки пташкам-нектарників. У домашніх умовах рослина необхідно запилювати вручну.

Посадка і догляд

Досить невибаглива в догляді, однак для забезпечення активного росту їй потрібні спеціальні умови.

Температура змісту квітки навесні і влітку - 20-25 ° С. З осені її поступово знижують до 14-16 ° С, т. К. Взимку у стрелиции починається період відносного спокою.

Дуже світлолюбна. Їй потрібно яскраве розсіяне освітлення з притенением від сонячних променів.

Квітка відмінно себе почуває в умовах підвищеної вологості від 60% і вище. У жарку пору року він потребує частих обприскуваннях.

У весняно-літній період стрелиции необхідний рясний і регулярний полив. Для цього краще брати відфільтровану або відстояну воду. У зимовий період частоту поливів скорочують.

Купити насіння стерліціі можна в інтернет-магазині Фазенда з доставкою поштою по Україні. Ціни на всі товари низькі.