Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння рути

Всего товаров: 2
*
*
Насіння рути

Рута 

Рута - це незвичайна багаторічна цілюща трава. На фото можна побачити всю красу рослини. Манжетка звичайна (рослина має безліч назв: жіноча трава, рута, ведмежа лапа, кружевница і ін.) Найчастіше використовується при лікуванні гінекологічних проблем. Але вона може подбати про здоров'я людини (і в багатьох інших областях також буває просто незамінна: допомагає при дієтах і проблеми з травленням, викликаних мікробами і грибками в травному тракті).

Це запашне рослина, яке крім декоративних, несе і лікувальні якості. У вирощуванні зовсім не складне.


Жіноча трава містить речовини, дезінфікуючі травний тракт, а дубильні речовини, що містяться в ній, одночасно заспокоюють слизові оболонки і підвищують їх опірність. Навіть манжетка більш ефективна в боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами, ніж, наприклад, корінь змії, кора дуба або журавлина.

При цьому рослини легко виростити у себе в саду. Насіння рути легко пророщувати, вони швидко сходять і не вимагають особливого догляду. Рослина неймовірно пахуче.

Ефірна олія манжети звичайною, вітамін С і невелика кількість саліцилової кислоти роблять цю рослину ефективним борцем зі всіма видами інфекцій. Вона працює, якщо полоскати горло при болях в горлі, пародонтиті та інших проблемах ротової порожнини.

Рослина має великий вплив на виразки гомілки і запальні процеси на шкірі, тому що крім дезинфікуючого дії ми також можемо підкреслити його терпку дію і, отже, здатність добре загоювати рани. Ведмежа лапа також підтримує м'язову функцію і тому рекомендується при атрофії м'язів, наприклад, для профілактики і лікування гриж або інших проблем, пов'язаних з ослабленою черевної стінкою. Сприятливий вплив на м'язи і вміст рослинних гормонів також підходить пацієнтам після серцевого нападу. Завдяки жіночої траві серце швидше приходить в форму.

Один шановний швейцарський цілитель стверджує, що якби жінки пили чай з манжетки звичайної протягом всього свого життя, з дитинства до кінця менопаузи, то дві третини всіх «жіночих» операцій не знадобилися б.

Рута містить рослинні гормони, які також позитивно впливають на гормональні процеси в організмі жінки. Таким чином, це допомагає забезпечити гладке протягом менструації. При регулярному вживанні манжетки ви навряд чи дізнаєтеся знаменитий передменструальний синдром, тому що грудниця може зменшити потовиділення, нервозність, неспокій і безсоння. Ці ефекти також корисні під час менопаузи.

Купити насіння рути можна в інтернет-магазині Фазенда з доставкою поштою по всій території України.