Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння ромашки

Всего товаров: 7
*
*
*
*
*
*
Насіння ромашки

Ромашка

Ромашка - це багаторічна рослина, яка відноситься до сімейства айстрових, або Складноцвітих. Латинська назва Matricaria, що відбулося від слова «матка», так як спочатку рослина використовувалося для лікування гінекологічних захворювань. У 16 столітті, поляками було дано назву «романів цвіт», трохи пізніше в Росії назва скоротили до «ромашки».

 

Багаторічна і однорічна квіткова рослина, налічується 20 різновидів. Існують як непоказні види, які використовуються в медицині, так і садові, вирощувані в декоративних цілях. До лікарських відносяться аптечна, без'язичковая, римська, лугова. Застосовується для зміцнення імунітету, вважається корисною для дітей. Насіння ромашки відмінно сходять самосівом, швидко розмножуючись на ділянці.

 

Залежно від виду, ромашка досягає у висоту від 20 см до 60см. Листя розсічені, мають ланцетовидную форму, довжиною до 6 см і 1-1,5 см шириною. Суцвіття мають форму півсфери. Складаються з трубчастої, жовтого кольору, середини і білої Маточкові окантовки. Стрижнева коренева система досягає в довжину до 50см.

Пускати перші листя ромашка починає в травні, а в липні вже спостерігається цвітіння. У серпні - вересні повністю засихає. Саме в цей період збирають суцвіття з лікувальних видів, які мають дезинфікуючу і жовчогінну властивість. Також позитивно впливає на нервову систему і допомагає при безсонні.

 

Садові ромашки мають більші квітконоси, ніж польові. Вони відрізняються одним високим стеблом, який може поділятися на кілька суцвіть. Дикі види мають іншу форму - розгалуження від самого кореня.

 

Перед тим як садити квітка коштує купити насіння ромашки в інтернет-магазині Фазенда. Висаджують ромашку способом посіву або розподілу кореневої системи. Сіють насіння у відкритий грунт в квітні і накривають склом або плівкою, до появи першої зелені. Або в травні відразу висаджують розсаду, яка проростала в домашніх умовах з березня.

Розсаджувати від кореня можна, коли вже не очікуються заморозки, діленням куща на частини. Але найкраще це робити восени, після цвітіння. Для цього викопують кореневище і поміщають в воду на півгодини. Після такої процедури легше розділити кущ на частини. Висаджувати потрібно в заздалегідь оброблений добривами грунт.

Ромашка абсолютно невибаглива в догляді. Потрібно лише полив, у міру засихання ґрунту. Для більш активного росту і цвітіння бажано навесні удобрювати грунт. На зиму коріння покривають тирсою.

Доставка квітів та інших товарів здійснюється поштою по всій території України, за низько

Доставка цветов и других товаров осуществляется почтой по всей территории Украины, по низкой цене.