Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння піретрума

Всего товаров: 2
*
*
Насіння піретрума

Пиретрум: красива рослина для саду

Пиретрум - це трав'яниста рослина, що відноситься до сімейства айстрових. Родом вона з південно-східної частини Європи і Азії, але сьогодні його можна знайти по всьому світу. Пиретрум зростає в горах, на схилах пагорбів, на пустирях, уздовж доріг і на узліссях лісів. Віддає перевагу вологу, добре дренированную грунт і місця з достатньою кількістю сонця. Має інші назви - квітка долматскій і дівочий.

На фото можна побачити, яке це красива рослина, тільки за вид його потрібно вирощувати у себе в саду.

Опис рослини і цікаві факти

Пиретрум - рунисте рослина з кількома злегка рифленими стеблами. Може досягати висоти 45-61 см. Насіння піретруму невибагливі і їх легко пророщувати.

·         Листя перисті жовто-зелені, по черзі розташовані на стеблі і гілках. Вони мають гіркий смак і виділяють сильний цитрусовий аромат. Листя опушені і спрямовані вниз.

·         Пиретрум цвіте з липня по жовтень і дає численні квіти, розташовані плоскими гронами на вершині. У відкритий грунт його висаджують в травні.

·         Квіткова головка складається з кремово-білих променевих суцвіть по периферії і жовтих, щільно упакованих, дискових суцвіть в середині. Квітки містять обидва типи репродуктивних органів і здатні до самозапилення.

·         Плід сухий односемянний, дозріває в серпні-вересні.

·         Сухе листя піретруму можна використовувати в якості інгредієнта різних солоних страв і випічки. У них трохи гіркуватий присмак.

·         Сухі квіти використовуються для приготування трав'яного чаю, який надає заспокійливу дію на людину.

·         В середні віки люди вірили, що пиретрум може очищати повітря і захищати від чуми, малярії і укусів скажених собак.

·         У минулому пиретрум часто використовувався для лікування лихоманки, артриту, розладів травлення і менструальних болів.

·         Капсули, зроблені з сухого листя піретруму, є дуже популярним і широко вживаним рослинним засобом, яке ефективно полегшує і послаблює симптоми мігрені. Пиретрум також часто використовується при лікуванні сінної лихоманки і астми. Ліки з рослини випускаються у вигляді капсул, настоянки, сиропу і настою.

·          Не дивлячись на свої лікувальні властивості, свіже листя піретруму можуть викликати алергічну реакцію шкіри (контактний дерматит) і виразки в роті (після вживання свіжого листя). Вони також можуть порушити функцію печінки і зменшити дію інших (звичайних) ліків на організм.

·         Свіже листя і стебло пиретрума служать джерелом світло-жовто-зеленого пігменту, який можна використовувати для фарбування вовни.

·        Квітки видають сильний різкий запах, відштовхуючий бджіл. Їх можна використовувати в садах як засіб від комах.

·         Пиретрум - рослина багаторічна, тобто може жити в дикій природі більше двох років.

Пиретрум використовувався в народній медицині ще древніми греками. Він як і раніше популярний і широко використовується як лікувальний засіб на травах. Крім того, піретрум часто вирощується в декоративних цілях.

Купити насіння піретруму можна в інтернет-магазині Фазенда, вибравши його в каталозі. Доставка здійснюється поштою по всій території України. Ціна на насіння та інші товари невелика.