Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння енотери

Всего товаров: 1
*
Насіння енотери

Енотери - прикраса будь-якого саду

Енотери це красиве, лікарська рослина, ослинник або нічна свічка - залучає садівників лимонно-жовтими квітами з неймовірним ароматом. Енотери відноситься до сімейства кіпрейних і налічує до 100 видів.

Опис рослини

Багаторічна рослина з розвиненою кореневою системою розпускається ввечері або ближче до ночі. Ця особливість не залишить байдужими любителів вечірніх і нічних прогулянок. Цікаво, у більшості видів енотери квітки розкриваються тільки один раз, коли почне сутеніти. Вранці квітки в'януть, на їх місці з'являються нові бутони.

Прямі стебла енотери висотою досягають часом 100 см, листя ланцетоподібні, квітки часто великі, ароматні, пурпурові, жовті, молочні, часом рожеві. Фото не передає всієї краси.

Посадка і догляд

Енотери розмножується насінням, які можна висівати навіть на початку літа прямо в грунт. Насіння енотери мають хорошу схожість. Але, бажаючи отримати хороший урожай, вирощувати цю рослину слід через розсаду. Нічна свічка може бути розмножена розподілом материнського куща. Молодь, яка рясно з'являється навколо основного рослини - також відмінний посадковий матеріал. Енотери дуже невибаглива, тому ніяких особливостей її вирощування не передбачено. В Україні може зростати повсюдно.

Коли мине ризик нічних заморозків, паростки енотери висаджують в легку, свіжу і багату поживними речовинами грунт на відстані 15-20 см. Один від одного.

Нічні комахи виступають переносниками легких насіння енотери на відстані до декількох метрів. Насіння, потрапляючи в грунт, проростають з настанням наступної весни.

Енотери може ефективно протистояти заморозків, росте як на сонячних ділянках, так і на затінених, володіє високою посухостійкістю.

Як правило, єнотера використовується в альпінаріях, квітниках і міксбордерах. Прекрасно сусідить з календулою, чорнобривцями та іншими низькорослими посадками.

Як в лікарської рослини, у енотери корисними є практично всі частини. З насіння енотери готують масло, сама рослина застосовують в косметології, а також в медицині для лікування різних захворювань.

Купити насіння енотери можна в нашому інтернет магазині з доставкою поштою за низькими цінами.