Насіння обрієти

Всего товаров: 4
*
*
*
*
Насіння обрієти

Обрієта - це дуже красива рослина, що широко використовується в ландшафтному дизайні, оскільки вона дуже добре цвіте. Обрієта не вимагає особливого догляду, тому ви не витратите багато часу на висадку, а результат буде неймовірним.

 

Налічується приблизно 12 різних сортів цієї рослини. Однак, незалежно від назви, вони відрізняються лише квітами бутонів, оскільки виділяють такі, як:

• Блакитний;

• Білий;

• Рожевий;

• Фіолетовий.

 

Квітів настільки багато, і вони так щільно перебувають один біля одного, що листочків практично не видно. Обрієту можна зустріти у Південній Європі, а також у країнах Близького Сходу. Цю рослину завезли в Україну саме з цих країн.

 

Для того, щоб правильно вибрати грунт, потрібно врахувати, що квітка не любить сильну вологу, тому грунт повинен бути в міру вологим і пухким. Розсаду потрібно висаджувати на сонячній ділянці, оскільки в тіні вона погано цвістиме. Крім того, рекомендується внести добрива, щоб рослина краще взялася. Сходи почнуть вилазити через короткий проміжок часу, і рослина чудово прикрашатиме ваш сад чи двір у ролі декору.

 

Обрієта не дуже вимоглива у догляді, вона стійка до посухи, проте може почати гнити, якщо її часто поливати. Саме тому робити це потрібно рідко, переважно тоді, коли довгий час не випадало опадів. Купити насіння обрієти можна у нашому інтернет магазині, саме тут ви зможете знайти той сорт, який найкраще вам підходить.

 

Після цвітіння рекомендують проводити обрізування. Насамперед обрізають зламані та хворі пагони. Протягом сезону потрібно 2 рази насипати під коріння рослини добрива, а саме компост, пісок чи золу. Це допоможе уникнути додаткової вологи. Особливо це стосується весняної посадки, оскільки насіння обрієти потребує поживних речовин і мінералів.

 

Коли настає зима, то рослину можна просто вкрити сухим листям і залишити так зимувати. Обрієта стійка до хвороб, однак іноді внаслідок поганої циркуляції повітря вона може підчепити борошнисту росу. Листочки покриваються зверху сірим нальотом, починають деформуватися та гнити. Лікують рослину спеціальними розчинами на основі сірки. Якщо потрібно боротися з такими шкідниками як попелиця, це можна зробити за допомогою звичайного мильного розчину. Завдяки йому рослина буде здоровою.


Мы сотрудничаем с :
up