Насіння немофіли

Всего товаров: 2
*
*
Насіння немофіли

Немофіла

Немофіла - це ніжний і красивий квітка. Всього до роду Немофіла відноситься близько десяти видів, батьківщиною яких вважається територія Сполучених Штатів Америки, а точніше Орегон і Каліфорнія, де є сонячні гаї.
Квітки красуні великі і яскраві. До речі, її часто називають блакитноокою, адже її ніжні квіти, які за формою нагадують жовтець, мають небесно-блакитне забарвлення.
Крім того, вони можуть бути пофарбовані в білий і чорний колір, як Інь і Янь. А ось листя, опушені і перістолопастние за формою листової пластинки. Стебла опушені так само, як і листя, і стеляться по землі. На фото видно, як рослина прекрасно.
Найбільше фото може допомогти розглянути відмінності між сортами: «Дитячі блакитні очі», «Сонечко», «Чорний пенс». Але, мушу сказати, абсолютно всі види божественно прекрасні і чарівні.


Насіннєве розмноження


Як правило, розмноження має на увазі під собою насіння. Але ось тільки схожість їх може зберігатися лише два роки. Насіння немофіли краще не зберігати довго, а купувати свіжі. Тому перевіряйте термін придатності зерняток перед посадкою. Причому головна порада полягає в тому, що насіння потрібно садити, тільки у вологий грунт.
Необхідно також проріджувати. Якщо хочете отримати рослина, яке буде цвісти вже восени, то потрібно посадити його в червні. Але завдяки стійкості насіння до заморозків, ви можете відразу, ж садити їх у відкритий грунт.


Правильний догляд


Найголовніше - це догляд за немофіли. Власне, для їх буйного цвітіння і активного росту потрібно небагато: хороше освітлення і правильний полив, який повинен бути частим. Тепла і суха погода плюс зневоднення дорівнюють відсутності цвітіння.
Як було вже зазначено, це прекрасне однорічна, яке вражає уяву і сприяє творчості. Взагалі, в літературі поширене безліч побічних найменувань даного зразка живої природи. Можна зустріти такі, як американська незабудка, синьоока Немофіла, пастушка та так далі.
Але блакитна все одно виділяється серед своїх родичів. В принципі, садові квіти характеризуються, в першу чергу, яскравим забарвленням. Саме за цією ознакою найяскравішими представниками вважаються наступні види: сонечко, диско, менціса, Барбара. Але найкрасивішою, на мій упереджений погляд, є сонечко.


Мінеральна підгодівля


Якщо грунт хороша, то підживлення не потрібна. В принципі, пухка, водопроникна, добре аерованих і багата мінеральними елементами земля - ​​це все, що потрібно для гарного розвитку. Періодичне внесення добрива допоможе вам захистити вашу вихованку від таких непроханих гостей, як хвороби і шкідники. А своєчасна пересадка дозволить їй не стримувати своє зростання через маленького горщика.
Що стосується грунту, то обов'язково слід врахувати хороший дренаж. Найкраще використовувати наступний склад: крейда, пісок, дерен і перегній. Всі інші питання, наприклад, як доглядати, коли садити й пересаджувати, стають другорядними, так як гарне харчування має на увазі під собою хороший зростання, розвиток і буйні фарби.


Стандартна посадка


Висаджувати зернятка необхідно на відстані в десять сантиметрів мінімум. В цьому випадку Немофіла утворює суцільний килим. Також її посадка на увазі той факт, що ви підготувалися до захисту і турботи: не забувайте про рясний полив і зміст кореневої системи в прохолодному місці. Взагалі, мульчування я для себе відкрила порівняно недавно, але мушу сказати, що це дуже корисний захід, яке сприяє розпушування грунту, насиченню її повітрям, а також утримує необхідне тепло в коренях.
До речі, красуню можна комбінувати з іншими садовими рослинами, щоб створити унікальну композицію. Бордюри і водойми, окантовка клумб і рабаток, підвісні кошики і контейнери - це основна область її застосування. Для створення конкуренції варто розміщувати між якими-небудь клубне-цибулинними і цибулинними екземплярами. Додаткову популярність надає досить тривалий період цвітіння і простота вирощування.
Купити насіння немофіли можна в нашому інтернет-магазині за привабливою ціною, з доставкою поштою.


Мы сотрудничаем с :
up