Насіння молочаю

Всего товаров: 1
*
Насіння молочаю

Молочай

Молочай - це декоративна рослина з корисними властивостями. Еуфорбія, в простолюдді звана - молочай, належить сімейству молочаевая. Рослина має химерними колючками, кущі з яскраво-червоними квітами. У їхньому роду є рослини, схожі на пальму, інші - звичайні бур'яни, треті - колючі кактуси або сукуленти. Але незалежно від того, як виглядають ці рослини, при їх травмуванні вони виділяють білий молочний сік і в основному відрізняються від кактусів та інших сукулентів.
Це сукуленти, багаторічні трав'янисті рослини, чагарники або дерева, що містять молочний сік. Листки супротивні або послідовні, сидячі або з короткими черешками, без прилистки або з прилистками. Квітки невеликі, у чоловічого роду одна тичинка. В Україні 29 видів поширені природним шляхом. Насіння молочаю дрібні, добре розносяться вітром і швидко сходять на новому місці.

Сорти - опис

Молочай мигдальний має фіолетові листя і любить тінь. E. myrsinitis - вічнозелена рослина з напівлежав стеблом, підходить для альпінарію або передньої частини бордюру, а також для кімнатного вирощування. E. characterias Wulfenii (1,5 м) має синьо-зелене листя і суцвіття, довжиною 30 см. Квітки E. martini мають червоний центр і утворюють куполи. E. nicaensis цвіте в середині літа. Їм зручно облямовувати клумби.
Один з найпопулярніших листопадних видів - E. polychrome - висота 45 см, цвіте в квітні - травні. Суцвіття жовті. E. griffiti оранжевого або червоного кольору на фото помітно, які яскраві, молоде листя бронзового кольору. Інші цікаві сорти, на які варто звернути увагу - E. cyparisias і E. dulcis Chameleon. F. margin - однорічна, для грядок і домашнього вирощування - висота 45 см, листя з білими краями, суцвіття білі з білими смугами в вересні. Купити насіння молочаю будь-якого гатунку коштує кожному дачникові, це дуже красиве і незвичайне рослина.

Умови вирощування, посадка і догляд

Молочай добре росте на сонці, в півтіні і тіні. Насправді найкраще він росте в півтіні і помірно вологої, аерірованной грунті. Але він витримує і посуху, а також тінь, і його досить легко вирощувати. При роботі з молочаєм рекомендується носити рукавички - молочний сік часто дратує шкіру.
Розмноження - багаторічні рослини: висаджуйте живці молочай в ящик на відкритому повітрі або ділите кущ восени або навесні. Однорічні: сіяти насіння в березні при 8-10 С. Пересадка в кінці травня.
В інтернет-магазині можна замовити і купити молочай з доставкою поштою по низькій ціні.


Мы сотрудничаем с :
up