Насіння місячника

Всего товаров: 1
*
Насіння місячника

Лунік. Посадка: основні секрети


Лунік - це красивий і невибагливий квітка, який повинен вирощувати кожен садівник. Є багаторічні та однорічні рослини.

Лунік - дійсно рідкісний екземпляр. Але він має дуже багату історію, провідну свою літопис з 16 століття. Зараз цей «зелений друг» знаходиться в червоній книзі і тому найчастіше його ростять як музейний експонат в ботанічних садах або оранжереях. У садах або на дачних ділянках завести такий скарб наважуються небагато, в основному флористи для матеріалу, з якого пізніше створюють сухі букети. Опис - Lunaria annua представник сімейства Капустяні (Brassicaceae). Є два види цього представника флори: однорічний та оживає. На перший погляд, нічого особливого. На них знаходяться численні листи, вони злегка м'які і ворсисті. Закінчуються стебла великими фіолетовими квітками, зібраними в суцвіття. Розпускається мій улюбленець в травні і цвіте до червня. Квіточки мають приємний аромат. Фото передає всю красу квітки.

Догляд та посадка

Посадка рослини здійснюється навесні або восени. Хоча ця традиція іноді порушується. Кожен господар вибирає свій шлях. Інструкції в довідниках повідомляють про те, що даний представник флори світлолюбний, але може переносити і півтінь. Також він любить родючий пухкий ґрунт, вважає за краще помірну вологість.
Перед посадкою зазвичай ретельно розпушують ґрунт, удобрюють її, поливають і тільки потім здійснюється висадка. Пересадка також вимагає ретельної підготовки землі. Проводити пересадку найкраще в серпні, коли улюбленець вже відцвіли, плоди визріли, а стеблинки висохли.
Насіння місячника можна сіяти у відкритий грунт, він відмінно приживається і росте.
Чесність стійкий до будь-якої хвороби. Якщо і нападають шкідники, то це тільки листоблішка, яка небезпечна для будь-яких хрестоцвітних. У разі зараження відбувається обов'язкова обробка інсектицидами.

Полив: яким він повинен бути?

Полив повинен бути помірним, бо надмірна кількість води може призвести до загнивання коренів. Влітку зволоження має бути більш інтенсивним, а до моменту дозрівання плодів майже припинитися. Є дуже важливий рада: оберігайте красеня в період посухи або виснажливої ​​спеки. Без допомоги і участі господаря в підтримці водного балансу вижити він просто не зможе.

Ретельна підгодівля - запорука успіху

Є й особливості змісту. До них відноситься підгодівля, яка є обов'язковою процедурою. Найчастіше використовують органічні добрива, які вносяться в грунт два рази в період з весни до осені.


Мы сотрудничаем с :
up