Насіння левкоя

Всего товаров: 1
*
Насіння левкоя

Левкой - опис, вирощування і догляд

Левкой - це трав'яниста однорічна рослина. Інша назва у цієї рослини Матіола. Вона належить до сімейства хрестоцвіті або капустяні. Левкой був вперше вказано в довідниках рослин на півдні Європи, потім цей ботанічний вид поширився повсюдно - по узбережжю Середземного моря і Атлантичного океану. Matthiola incana - це однорічна, багаторічна рослина, часто дворічне.


Опис

Matthiola incana - відома, як міцне рослина, з великим трав'янистим стеблом. Зростає в висоту до 60 см. Листочки невеликі, що не широкі, вони подовжені й маю довжину 15 сантиметрів. У перший рік життя, рослина має голий стебло і опушені кінцеві листя, що утворюють невеликі пальмові обриси.


Квітки оточені гарними листами. Ці квіти покривають весь стебло. Вони мають чотири невеликих віночка з чотирма пелюстками. На фото можна чітко розгледіти квіти. Коли левкой зацвіте, він продовжить своє зростання і досягне максимальної висоти. Потім рослина відцвітає, і утворюються перші насіння.

На наступний рік рослина продовжує рости і розгалужуватися. При цвітінні утворюється шар квітів і листя шириною від 50 до 80 см, це його особливість.

Левкой - вирощування і догляд

Matthiola incana легко адаптується в сонячному або в напівзатінених саду, на грунті з нейтральною кислотністю. Рослина віддає перевагу досить прохолодні, але з дренажем ґрунти. Цей вид стійкий до вітру і зайвої вологи. З іншого боку, він не дуже добре переносить літню спеку.
Левкой можна виростити з насіння, а можна використовувати розсаду.

Як посіяти Левком

Сіють насіння у відкритий грунт. Якщо посіяти насіння восени, то навесні будуть свіжі сходи. А якщо навесні, то рослина зацвіте тільки на наступний рік. Mattholia incana, будучи посаджені один раз в саду, досить легко відтворить себе сама, якщо дозволити мимовільний посів. Насичено-фіолетовий колір левкої дуже добре поєднується в саду з іншими рослинами. Це відмінне рослина, яка не вимагає ніякої турботи, за винятком обрізки старих стебел квітів.


Купити насіння левкоя можна в інтернет-магазині за низькою ціною з доставкою поштою до найближчого відділення.


Мы сотрудничаем с :
up