Насіння льону

Всего товаров: 6
*
*
*
*
*
*
Насіння льону

Льон - застосування і користь


Льон - це одне з корисних для людини рослин. Однорічна або багаторічна трава з квітками, і плодом у вигляді коробки з п'ятьма гніздами, що містять маслянисті насіння. Рослина має дуже широкий ареал зростання, але встановити його батьківщину точно не представляється можливим. Льон відомий з давніх-давен і залишив свій слід в фольклорних та історичних джерелах Китаю, Єгипту, Риму, Київської Русі, Вавилона, Греції та інших цивілізацій.
Незважаючи на таку древню історію, льон до сих пір дуже широко культивується. Це пов'язано в першу чергу з тим, що у нього багато сфер для застосування. Нижче наведені деякі з них.
Льон легко вирощувати. Він невибагливий і найчастіше сіється самосівом. Догляд за цією рослиною нескладний.


Медицина - опис


Насіння льону багате вітамінами, і мікроелементами. До складу також входять вуглеводи, харчові волокна, білки, жири, слиз, ферменти, і інші речовини. Вітамін F відмінно виводить холестерин, і робить льон незамінним при лікуванні атеросклерозу, гіпертонії, а також корисний при багатьох шкірних проблемах. В аптеці є багато засобів на основі льону. При застосуванні потрібно дотримуватися інструкції і читати список протипоказань.


Клітковина, слиз і масло льону дуже корисні для всіх систем організму: опорно-руховий апарат, шлунково-кишковий тракт, серцево-судинна система, ендокринна система, бронхи, шлунок, нирки і печінку лікуються і відновлюються за допомогою цього прекрасного рослини. Шкіра, волосся і нігті також вельми прихильні до застосування льону. Це лише деякі корисні властивості, шкоди це рослина практично не несе.


Льон має і протипоказання. Так, його не рекомендується використовувати вагітним і особам з непрохідністю кишечника. Купити насіння льону можна в магазині.


Кулінарія


Клітковина льону не засвоюється організмом, тому його подрібнюють і зраджують термічній обробці. Лляної бульйон використовують для каш, соусів, підлив, киселів, різних видів хліба і випічки, і інших виробів, і страв.
Не варто забувати про застосування льону і в легкій промисловості - тканина з цієї рослини має тільки позитивними властивостями.
Ціна на насіння невелика, їх можна замовити в інтернеті з доставкою поштою по території України.


Мы сотрудничаем с :
up