Насіння лапчатки

Всего товаров: 2
*
*
Насіння лапчатки

Лапчатка

Лапчатка - це красиве і невибаглива садова рослина, яке стане справжньою окрасою будь-якої ділянки. Цвітіння у цієї квітки дуже рясне і тривале - з початку літа до перших осінніх заморозків. Ви обов'язково оціните ніжні суцвіття різних відтінків. А ще рослина має масу корисних і цілющих властивостей.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити насіння Дюшенна за доступною ціною. Доставку товару ми здійснюємо по всій Україні. У каталозі ви знайдете багато видів і сортів цієї рослини, а тому ви зможете урізноманітнити свій сад красивими рослинами.

Опис і посадка лапчатки

Догляд за перстачем - це не складні щоденні роботи, а максимум простоти і навіть задоволення. При цьому рослина відрізняється високою виживаність - йому не страшні погані погодні умови. Квітки можуть бути пофарбовані в різні кольори: білий, яскраво-оранжевий, ніжно-рожевий, і інші. Є такі види рослини, як чагарникові, трав'янисті, почвопокривні.
Перстач може вирощуватися як багаторічник і однорічник. Ви можете замовити насіння перстачу поштою різних видів і сортом. Популярними вважаються Перстач біла і Перстач індійська (сюди відноситься популярний сорт Росита).
Тонкощі вирощування перстачу:
● між рослинами потрібно залишати не менше 30 см простору;
● обов'язково потрібно зробити дренаж;
● саджанець потрібно посадити в ямку таким чином, щоб прикоренева шийка розташовувалася вище рівня землі;
● саджанець потрібно полити і не давати землі висихати в наступні три тижні.
Розмножується перстач і насінням, але вирощування в даному випадку буде більш тривалим і складним.
Догляд дуже простий. Якщо літо видалося дуже сухим, періодично кущики потрібно поливати. Щоб вода довго не випаровувалася, можна зробити мульчу. Але якщо ви будете періодично рихлити землю, вносити добрива, знищувати бур'яни, перстач віддячить дуже пишним і яскравим цвітінням.


Мы сотрудничаем с :
up