Насіння ксерантемума

Всего товаров: 2
*
Насіння ксерантемума

Ксерантемум

Ксерантемум є яскрава рослина, яка відноситься до сімейства Сложноцветкових. У нього також є ще одна назва - сухоцветнік. Рослина є однорічним з тривалим періодом цвітіння (з початку літа до початку осені до настання перших заморозків).

Опис сорту

Рослина може досягати у висоту до 60 см. У період цвітіння воно покривається великою кількістю білих, перламутрових, рожевих, лілових квітів. Ксерантемум часто використовуються для декорування клумб або близько будинкових територій. Крім цього, він знайшов застосування і в якості сухоцвіту. Його використовують для приготувань квіткових композицій, зимових букетів, ікебан.
Квіти мають невеликі розміри - близько 3 см.

Посадка і вирощування

Спосіб вирощування залежить від кліматичної зони. У північних областях рекомендується використовувати розсадний спосіб. У середніх і південних смугах кращий посів прямо в грунт.
Насіння ксерантемума висаджують в ємності для розсади в квітні. Після сходів їх пікірують по 3 шт в невеликі горщики 8-9 см в діаметрі. Висадку у відкритий грунт проводять не раніше кінця травня.
Рекомендації по догляду і висадці:
• Для посадки у відкритий грунт краще всього вибирати сонячні ділянки. До грунту рослина не вимогливо, проте рекомендується використовувати легку і поживну землю.
• Щоб сходи були рівномірними і дружними необхідно стежити, щоб грунт був досить вологою. При цьому, в період утворення бутонів, а також цвітіння, полив рекомендується зменшити.
• Регулярно необхідно здійснювати розпушування та прополювання.
Щоб засушити рослина, зріз необхідно робити до повного розпуску. Сушку здійснюють в затемненому приміщенні.
Інтернет-магазин Фазенда пропонує купити насіння ксерантемума недорого з доставкою поштою в будь-яке місто України. На сайті можна ознайомитися з величезним каталогом культур, описом рослин і їх фото, а також підібрати агротоваров.


Мы сотрудничаем с :
up