Насіння декоративної капусти

Всего товаров: 3
*
*
*
Насіння декоративної капусти

Декоративна капуста прикрасить будь-який квітник

Декоративна капуста - це рослина, яка відрізняється невибагливим відходом і високими декоративними якостями. Ідеально поєднується з іншими культурами, і може виступати для зонування ділянки. Для того щоб отримати приваблива рослина, необхідно дотримуватися простих рекомендацій по догляду. Насіння декоративної капусти невибагливі і добре ростуть в будь-яких умовах в Україні.

Як правильно підібрати сорт

Декоративна капуста відрізняється різноманіттям сортів. Кожен вид має свої декоративні особливості, які слід враховувати. Серед найбільш часто зустрічаються видів необхідно виділити:


           . Нагоя. Невеликі компактні кущі, які в міру зростання змінюють свої зелене листя на червоні, малинові і бордові. Добре виглядає даний сорт біля садових доріжок і квітів;
         . Санрайз F1. У період цвітіння зелені кущі капусти покриваються білими і кремовими розетками. Даний вид часто порівнюється з трояндами;
         . Пурпурний голуб. Відмітна особливість, фіолетові листя і блідо-малинові розетки, навіть фото передає всю красу цього виду;
         . Рожева чапля. Сорт в період цвітіння покривається рожевими розетками. Листя зелені з рожевим стануть ідеальним прикрасою для клумби;
         . Зелена повзуча. Високоросла рослина, яке зовні має схожість з пальмами. Часто вирощується в садах для заднього плану на клумбі.


Декоративна капуста має безліч сортів. Кожен сорт в період зростання розкривається по-особливому, тому не можна виділити один різновид в категорію кращих.


Посадка і догляд

Для того щоб декоративна капуста стала справжньою окрасою на ділянці, необхідно своєчасно виконувати всі рекомендації по догляду.


Вирощування розсади - опис

Насіння декоративної капусти можна сіяти безпосередньо у відкритий грунт. Однак, для того щоб отримати яскраву клумбу зі здоровими сіянцями, рекомендовано попередньо виростити розсаду. Розсада міцніша і краще переносить раптові весняні заморозки. Посадка насіння на розсаду проводиться на початку квітня. Розсада висаджується у відкритий грунт тільки після того, як температура прогріється до +18 градусів.
Зверніть увагу! Висаджуючи насіння, краще відразу використовувати індивідуальні склянки. Такі дії дозволяють уникнути процедури пікіровки, і розсада росте більш міцною.
Купити насіння декоративної капусти можна в інтернет-магазині з доставкою поштою по низькій ціні.
Декоративна капуста при правильному догляді буде радувати своїм зовнішнім виглядом протягом літа. Часто дачники використовують такий вид капусти для підвісних кашпо або огорожі для клумб. Однак рослина буде мати привабливий вигляд якщо його використовувати в якості окремих острівців на ділянці.


Мы сотрудничаем с :
up