Насіння іпомеї

Всего товаров: 14
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння іпомеї

Іпомея: опис, посадка, догляд

Іпомея - це квітуча рослина з Вьюнкова. Рід численний, в нього входить від понад 500 видів однорічників і багаторічників. Зазвичай садівники пророщують сорти у вигляді ліан, квітки яких відкриваються вранці, за що їх називають «квітами ранкової зорі».


Опис

Іпомея, яку прийнято вирощувати на садових ділянках, являє собою ліану довжиною близько 5 м.
· Пагони ліани густообліственнимі.
· Квітки великі, з довгими квітконіжками.
· Квіти можуть бути махровими або простими.
· Забарвлення різноманітний: червоний, рожевий, білий, синій і т.д.
· Аромат сильний і запашний.
Розкриваються квітки рано вранці, до полудня повертаються за сонцем, а закриваються опівдні. Якщо день хмарний, то закриття квітів може статися навіть увечері

Посадка і догляд

· Вирощують рослини насіннєвим способом. Насіння іпомеї зберігає схожість 3-4 роки.
· Посів для створення розсади здійснюють в середині травня, причому попередньо цілісність оболонки рекомендується порушити, тобто провести скарифікацію.
· Важливо пам'ятати, що від виду іпомеї залежить те, яку слід використовувати грунтосуміш. І це головна складність при вирощуванні культури!
· Висадку розсади на постійне місце у відкритий грунт проводять наприкінці травня, але можна і на початку червня. Якщо бажання возитися з розсадою немає, то в цей же час можна просто посіяти насіння в грунт.
· Ділянка повинна бути тихим і сонячним.
· Кращим варіантом для зростання ліани іпомеї будуть слабокислі добре дренованих грунту.
· Поливають іпомею систематично, але помірно, не допускаючи пересихання і застою води.
· Іноді потрібно обрізка, під час якої видаляють пошкоджені і хворі пагони. Час проведення - вересень, такий захід дасть можливість рослині підготуватися до зимівлі.
Купити насіння іпомеї за оптимальною ціною можна в нашому інтернет-магазині. У представленому каталозі ви зможете вибрати потрібний сорт, попередньо ознайомившись з фото, описом рослин і особливостями догляду. Доставка замовлення здійснюється по Україні поштою.


Мы сотрудничаем с :
up