Насіння губастика

Всего товаров: 2
*
Насіння губастика

Про вирощування і догляд за декоративною рослиною губастика

Губастик - це напівкущова або трав'яниста рослина, яку можна зустріти в усіх регіонах з помірним кліматом. Є у нього й іншу назву - мімулюс (Mimulus), що з латинської перекладається як «мім» або «імітатор». Це пов'язано зі строкатою забарвленням квіточок, а також те, що вони схожі на мордочки мавп. Відноситься воно до сімейства Фрімовие.
Ви можете купити насіння губастик в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Ви знайдете фото і опис кожного сорти цієї рослини. Доставку товару ми здійснюємо по всій Україні.

Про вирощування губастика

Вирощують губастик через розсаду, і робити це потрібно починати в кінці березня або початку квітня. Вирощування має такі особливості:
● насіння рослини дуже дрібні, а тому їх складно рівномірно розподілити по грунту. Саме тому в подальшому потрібно обов'язково пересадити сіянці по окремих ємностей;
● для розсади підійде універсальна земля з торфом, в яку потрібно додати трохи піску;
● насіння не потрібно присипати землею - їх просто обприскують, накривають склом і залишають при температурі до + 18С в місці, де багато світла. Сходи з'являться вже через кілька днів;
● щоб розсада не витягнула, температура в приміщенні повинна бути не вище + 12С;
● коли у мімулюс буде по чотири листочки, сіянці потрібно пікірувати.
У відкритий грунт пересаджувати потрібно в травні, але перед посадкою розсаду протягом тижня загартовують на свіжому повітрі. Ділянка вибирайте відкритий, сонячний, але і в півтіні губастик буде себе добре відчувати.
Догляд за губастик дуже простий - рослина зовсім невибаглива. Вам потрібно регулярно прищипувати верхівки рослин, щоб було активне кущіння. Поливати слід часто, але якщо на листочках з'явилися дірочки, полив потрібно скоротити.
Ви можете замовити насіння губастик поштою самих різних сортів. Популярними вважаються Окінава і Гібридний - при правильному догляді вони прикрасять ваш сад яскравими фарбами.


Мы сотрудничаем с :
up