Насіння гібіскуса

Всего товаров: 1
*
Насіння гібіскуса

Вуличний гібіскус (китайська троянда) - це деревоподібна трав'яниста декоративна рослина сімейства мальви, яке використовується для оформлення огорож, садових вазонів і клумб.

Види гібіскуса

У середніх широтах найбільш популярні кілька видів рослин, які добре переносять морозні зими, відмінно приживаються у відкритому грунті і не вимагають багато сил і часу на вирощування і догляд:
● Сирійський, що досягає у висоту 6 метрів. Його квіти (махрові або прості) можуть мати різні відтінки.
● трійчастого - африканський вид, зі стеблом до 80 см у висоту. Листя махрові, квіти - блідо-жовтого або білого відтінку. Особливість рослини - квіти розкриваються з ранку, а після обіду закриваються.
● Гібридний або садовий, виведений в результаті схрещування декількох видів.
● Домашній (кімнатний), що виростає до 3 метрів. При належному догляді може цвісти цілий рік.

Умови вирощування

Насіння гібіскуса висаджуються у відкритий грунт, коли грунт прогрівається вище 15 градусів. Незважаючи на те що рослина зимостійка, йому потрібно достатньо часу, щоб зміцніти і вкоренитися. Місце посадки повинно бути сонячне, тепле і захищене від вітру. Навколо насаджень бажано викласти мульчу, щоб захистити грунт від промерзання. Взимку саджанці закривають рядном або агроволокном, накриваються лапником.
Купити насіння гибискуса можна в інтернет-магазині Фазенда. В каталозі порталу представлений великий асортимент насіння однорічних і багаторічних квітів (з фото), овочів, садової техніки, субстрату і інших товарів для успішного садівництва і городництва. Ціна на всю продукцію більш ніж доступна. Доставка здійснюється по всій території України. Ми можемо доставити насіння гибискуса поштою або кур'єром. Також можливий самовивіз безпосередньо з нашого складу.


Мы сотрудничаем с :
up