Насіння газаніі

Всего товаров: 3
*
*
*
Насіння газаніі

Газанія

Газанія або гацанію - це багаторічна трав'яниста рослина з сімейства айстрових. батьківщиною вважається Південна Африка, де присутня висока вологість повітря, рясна роса і сухий грунт. Володіє великими ромашковіднимі суцвіттями оранжевого і яскраво-жовтого кольорів. Цвіте все літо, є посухостійкою декоративної культурою.
Квітка часто використовують в ландшафтному дизайні для прикраси:
· клумб
· квітників
· рабаток
· рокария
· Альпійських гірок
· Підпірних стінок
В інтернет-магазині ви швидко і з комфортом зможете купити насіння газаніі з доставкою замовлення по всій Україні. В каталозі є багато різних товарів за доступною ціною, завдяки яким ви зможете створити чудові композиції в своєму саду.

Посадка і догляд

Вирощувати газоніть неважко:
 Рекомендується підібрати відкритий добре освітлюється сонцем ділянку з поживним, легким, водопроникний грунтом, тому що рослина не любить надмірного зволоження.
· Газанія - теплолюбна рослина, але морози до -7 градусів прекрасно переносить
· Посадка в грунт зазвичай проводиться розсадою. Для цього насіння приблизно в березні місяці висівають в широкі і невисокі ємності з відповідним грунтом.
· У відкритий грунт висаджують в середині травня, а то і пізніше.
· Висадка проводиться кущиками з грудкою землі, щоб не пошкодити кореневу систему, на відстані 15-20 см.
· Протягом усього сезону вегетації квітка необхідно поливати, підгодовувати, обрізати відцвілі суцвіття і видаляти бур'яни.
· Полив потрібен помірний, необхідний в основному в посушливі періоди, якщо атмосферних опади присутні, то полив не потрібний.
· Рослині зимувати холодно у відкритому грунті в умовах нашої країни, тому квітка або забирають додому і зберігають кущі, або щороку вирощують розсадою заново.
Ви зможете у нас замовити насіння газаніі поштою різних видів і сортів. А підібрати кращі варіанти вам допоможуть фото рослин.


Мы сотрудничаем с :
up