Насіння бальзаміну

Всего товаров: 4
*
*
*
*
Насіння бальзаміну

Бальзамін

Бальзамін - це дуже красиву квітку, який наші предки вирощували в будинках. Він здатний рости навіть в складних умовах, і при цьому дуже бурхливо і барвисто цвісти. Є й інші назви цієї рослини: сором'язлива, вогник.
Ви можете купити насіння бальзаміну в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Доставку товару ми здійснюємо по всій Україні. У каталозі ви знайдете багато різноманітних сортів з фото цієї рослини, які можна вирощувати і в кімнатних умовах, і в саду.

Вирощування бальзаміну

Бальзамін буває двох видів: однорічна рослина або багаторічники. Являє собою невеликі чагарники. Квітки невеликі - від 3 до 5 см в діаметрі. Забарвлення можуть бути самими різними - це багато відтінків рожевого, пурпурного, фіолетового, і інші квітів.
Бальзамін дуже довго цвіте, і саме за це його полюбили садівники різних країн світу. До того ж цвітіння настільки бурхливе і красиве, що неможливо пройти повз і не помилуватися цією рослиною.
Садові сорти дуже легко виростити:
● варто вибирати ділянки, де дуже багато сонячного світла. Інакше бальзамін НЕ буде не тільки цвісти, а й нормально розвиватися;
● грунт повинна бути легкою, добре пропускати воду і повітря;
● догляд дуже простий - потрібно регулярно і досить рясно поливати рослини. Але варто пам'ятати, що при застої води на корінцях швидко утворюється гниль;
● щоб бальзамін довго цвів, необхідно регулярно вносити підживлення.
Але також бальзамін можна легко виростити і в домашніх умовах, так як це дуже популярне кімнатна рослина. Якщо ви хочете прикрасити квітами балкон, висаджувати насіння потрібно вже в лютому. Для інших випадків терміни посадки не так важливі.
Ви можете замовити насіння бальзаміну поштою і насолодитися процесом вирощування такого прекрасного рослини. При цьому виростити його зможе навіть новачок в цій справі, так як квітка абсолютно невибагливий.


Мы сотрудничаем с :
up