Насіння аліссуму

Всего товаров: 13
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння аліссуму

Алиссум

Алиссум - це дуже красива рослина з дрібними квіточками, яке в нашій країні з'явилося не так давно, але вже набуло популярності і затребуваність серед навіть початківців садівників. За ним легко доглядати, є багато видів і сортів. Є й інша назва - Лобулярія морська.
Ви можете купити насіння алиссума в нашому інтернет-магазині за доступною ціною і з доставкою по всій Україні. В каталозі є багато різновидів цієї рослини з фото і відгуками тих, хто вже виростив його.

Тонкощі вирощування алиссума

Алиссум рясно цвіте, не боїться низьких температур. Якщо ви забезпечите йому правильний догляд, зможете значно продовжити період цвітіння. Популярність цієї рослини пояснюється не тільки тим, що він красиво цвіте, але і ароматом, який він виділяє - він схожий на мед.
У перекладі з грецької назва означає «собаче сказ». Є припущення, що в давнину люди за допомогою цієї рослини лікували таке захворювання, як сказ.
Рослина зовсім невисока - до 40 см у висоту. Зацвітає аліссум в травні і продовжить це робити до глибокої осені. Самі квітки бувають різних відтінків: рожеві, фіолетові, білі, жовті, і інші. Вони дрібні, зібрані в кисті, які щільно виростають на всій рослині. Алиссум - це відмінний медонос, який своїм ароматом привертає бджіл.
Щоб виростити аліссум, потрібно дотримуватися простих правил:
при безрассадном способі висівати насіння потрібно у відкритий грунт на початку травня. Але також можна здійснювати посадку і перед самою зимою - так насіння пройдуть природну стратифікацію, а тому навесні вони швидше і дружніше зійдуть. При цьому цвітіння буде раннім;
          розсадний спосіб все ж більш надійний. Пересаджувати сіянці можна в травні або навіть червні, коли погода точно буде теплою і вдень, і вночі.
Догляд дуже простий. Поливати потрібно регулярно, а якщо погода суха - часто й густо. Якщо рослина буде відчувати брак вологи, воно скинути все квітки і бутони. Бажано замульчувати землю.
Якщо ви хочете виростити незвичайне і дуже красиве рослина, пропонуємо вам замовити насіння алиссума поштою.


Мы сотрудничаем с :
up