Спеціальні ціни для агромагазинів

Промислові ваги

Всего товаров: 18
*
*
Промислові ваги

Точне зважування товарів необхідно в роботі різних промислових підприємств, торговельних точок, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею, а також складів. На додаток до типових електронних ваг, які можна знайти в магазинах, використовуються також більші пристрої, такі як платформні ваги, стрічкові ваги або ваги промислові.

Платформні ваги представляють собою велику підлогову майданчик, для зважування піддонів, ящиків та інших великих вантажів. Вони використовуються також для зважування товарів в промислових магазинах, в точках оптової торгівлі - зазвичай мають металевою основою і витримують до декількох тонн. Перші промислові вагові механізми були зроблені шведською компанією BT Industries ближче до середини двадцятого століття. В даний час на ринку представлена ​​велика кількість ваг, які розрізняються конструктивною особливістю, бувають з винесеними датчиками або вбудованими в платформу, бувають на коліщатках або стаціонарними.

Підлогові вагові механізми можна використовувати всюди, де необхідно зважувати великі товари, коробки і багато іншого. Використовують їх, в тому числі у великих магазинах і на складах. Вони прості у використанні, можна зважувати вантажі в тарі, практично у всіх моделях є калібрування. Промислові ваги легко транспортуються, вони мобільні і це їх одне з основних переваг. З цієї причини для експлуатації цих пристосувань не потрібно додаткових коштів для переміщення.

Максимальна похибка вимірювання зазвичай становить до 1%. Ваги можуть мати корисні функції: підсумовування, брутто, нетто, автоматичне відключення живлення після періоду бездіяльності.

Позитивні сторони застосування:

·         Невеликі габарити, дозволяють легко транспортувати ваги.

·         Різна компонування дозволяє вибрати потрібну модель.

·         Табло з великими цифрами.

·         Датчик відключення при бездіяльності.

·         Надійна, міцна платформа, яка витримує великі вантажі.

·         Металева конструкція прослужить довгі роки.

·         Виставлення різних значень і калібрування, робить застосування даних засобів зручними і простими.

Купити промислові ваги можна на сайті інтернет магазину Фазенда. Доставку товарів можна здійснити поштою в Київ та інші міста України. Ціни на промислові ваги прийнятні.