Спеціальні ціни для агромагазинів

Підв'язка рослин

Всего товаров: 39
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Підв'язка рослин

Деякі рослини вимагають підв'язування при вирощуванні, після підв'язки за ними зручно доглядати. Вони краще ростуть, дають хороший урожай.

Підв'язки для рослин не повинні бути важким і жорстким, щоб вони не травмував рослина, щоб привести до його загибелі.

Підв'язують стеляться культури до опори: дерев'яної реечки або кілочка, можна до металевого прутика, які зможуть витримати вагу рослини з плодами.

Довжину зав'язки треба взяти, розрахувавши правильно, так як при зростанні стебло рослини потовщується, плоди набирають вагу. Дріт для підв'язки рослин, як раз витримує велику вагу і не пошкоджує стовбур або стебло.

Рекомендується для фіксації рослини використовувати синтетичні мотузки м'якої структури. Вони стійко переносять вологість і вплив палючих сонячних променів. Бавовняні види швидко розриваються від маси натягу.

Методи підв'язування

Залежно від типу рослини застосовують різні матеріали для підв'язування.

Мотузки з м'якої нитки, синтетичні типи або тонкий відріз тканини використовуються для зміцнення томатів, гарбуза, кавунів, високорослих сортів солодкого перцю, баклажанів, садових і кімнатних декоративних квітів, а також винограду. Стебло стелеться культури прив'язують шпагатом або мотузкою до опори - міцному кілочка, вбитий на глибину 20-25 см, витримує масу рослини.

У міру зростання культури при формуванні плодів і овочів підв'язують ще раз додатково. Спосіб дешевий, в господарстві завжди є мотузки, стрічки.

Доброю підв'язкою може бути м'яка шпалера. Прив'язують з нею огірки, бобові, квіти, ліани. Батога кучерявих культур закріплюються для додання вертикального положення, протягом усього терміну плодоношення вони можуть розвиватися вільно. Допоможе в цьому подвязиватель.

Для такої шпалери робиться каркас з дерев'яного бруса. Синтетичними нитками обплітають основу, використовуючи сіткове плетіння. Великі осередки плетіння використовують для зміцнення огірків, дині, кавуни, а дрібні - для бобових.

Шпалеру можна зробити з двох кілочок заввишки 1,5-2 м, вбивають їх в землю по довжині грядки, потім натягують між ними сітку з синтетичних ниток.

Жорстка шпалера для високорослих культур облаштовують, натягуючи на каркас металеву сітку. Під вагою великих плодів така конструкція добре підтримує рослина, полотно не провисає.

Дерев'яний паркан теж може служити опорою для підв'язування кучерявих культур, які висаджують уздовж огорожі. Там рослини будуть відчувати себе комфортно.

Дерев'яна шпалера з шпону - хороший надійний спосіб для підв'язування. Підходить для витких рослин і культур.

За допомогою пластикових кліпсів можна підв'язувати кілька рослин разом, надати їм вертикальне положення.

Кліпси і фіксатори

Підходять для кущів малини, винограду, високих сортів томатів, болгарського перцю, баклажанів.

Являють собою невеликі вироби з пластику, за допомогою яких можна швидко підв'язати стебло рослини і фіксувати у вертикальному положенні.

Тапенер для підв'язки

За допомогою цього механізму полегшується праця городника, можна підв'язувати рослини до опори дуже швидко. Являє інструмент зі стрічкою в комплекті зі скобами. Для цього вставляють моток стрічки в тапенер (степлер), підносять його до стебла рослини і опорі, після натискання на кнопку результат підв'язки готовий. Процес простий, зовнішній вигляд рослини виглядає після підв'язування акуратно.

Який матеріал не підходить для зав'язки?

Досвідчені городники не рекомендують використання риболовецької ліски для зав'язки, вона може викликати травмування і деформацію рослини, що розвивається.

Тонку металеву дріт теж не можна застосовувати, так як під променями сонця вона може нагріватися і пошкодити рослину термічним опіком, потім привести до загибелі. Купити підв'язку для рослин можна в інтернет магазині Фазенда за низькою вартістю з доставкою поштою по Україні.