Спеціальні ціни для агромагазинів

Бензопила

Всего товаров: 11
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Бензопила

На дачній ділянці без підручних технічних засобів не обійтися, особливо без пилки. І якщо раніше застосовувалися в основному ножівки та ручні пилки, то сьогодні на зміну їм прийшла бензинова пила, яка стала справжньою помічницею в садовому господарстві.

Але перш ніж ви зважитеся купувати таку техніку як бензопила, давайте познайомимося, які типи цього устаткування пропонує виробник. Важливим для вибору є і місце застосування обладнання. Бензопили діляться на класи і види.

Моделі цього класу розраховані на періодичне використання. Вони мають невелику потужність і можуть працювати не більше години в день. Така пила прекрасно підійде для обрізки дерев і чагарників, з її допомогою ви швидко заготовите дрова для каміна або мангала і навіть зможете проводити дрібні ремонтні роботи на дачній ділянці.

Потужність розпилу, як правило, не залежить від двигуна і його обсягу. Тут головним є розмір шини. Її довжина буде говорити про те, на скільки швидко буде працювати пила. Для даного класу стандартний розмір шини є тридцять - сорок сантиметрів. Але варто зазначити, що чим більше двигун, тим більше шина у бензопили. Для початківця городника краще купити садову бензопилу саме такого класу. Тим більше ціна на такий вид не велика і можна спробувати і освоїти цей інструмент.

Аматорські моделі, або як їх ще називають побутові, мають невелику вагу і компактний розмір. Їх зручно тримати в руці, головне - стежити за наповненням бензобака.

Бензопила для саду - напівпрофесійні моделі

Бензопили напівпрофесійні мають досить велику потужність, тому можуть застосовуватися для більш складних і навіть будівельних робіт. З такою пилкою будівництво дачного будиночка, лазні, альтанки можна здійснити в рази швидше. Ви зможете з її допомогою швидко спорудити покрівельний каркас, розпиляти дошки для настилання підлог, зробити велику заготівлю дров.

Плюси у дано категорії інструменту:

·          Всі ще має невелику вагу, який не заважає пиляти дерева і гілки, тримаючи її у висячому положенні.

·          Чи здатна розпиляти великі дерева без особливих зусиль.

·          Працює швидше.

Даний тип пив вже має величину шини від сорока до шістдесяти сантиметрів. Більш великий двигун і великі можливості.

Професійні пили - найпотужніший клас

Назва моделей цього класу говорить сама за себе - їх застосовують професіонали. Такі пили мають високу потужність і розраховані на довгі години безперервної роботи.

Як правило, пилки цього класу рідко використовують в дачних господарствах. Але якщо у вас на ділянці або навколо є величезні, старі дерева, які підлягають вирубці, без такої пилки вам не обійтися.

Стане в нагоді вона і при зведенні срубовой споруди (лазні або будинку), при великій заготівлі дров для пічного опалення на зиму. Справитися з такою пилкою без професійних навичок в домашньому господарстві досить складно.

Шина такий бензопили має довжину в сто, навіть в сто двадцять і сто сорок сантиметрів. За допомогою неї валять великі дерева. Такі пристрої мають великий ресурс і можуть працювати довго і багато, з великим навантаженням.

Щоб визначитися з вибором бензопили і придбати для свого садового господарства надійну помічницю, потрібно визначитися з завданнями для неї. Навіщо купується інструмент, що за допомогою нього потрібно буде зробити. Тоді і покупка буде в радість, прослужить довго і не принесе клопоту.

Купити бензопили з великим вибором можна в інтернет магазині Фазенда за привабливими цінами. Доставка здійснюється поштою в Київ і по всій території України.