Спеціальні ціни для агромагазинів

Рукавички для саду

Всего товаров: 7
Рукавички для саду

Рукавички для роботи на городі - незамінна річ, покликана захищати руки садівника від будь-яких зовнішніх впливів і тому їх ніколи не буває багато. В наш час, є величезна кількість рукавичок, які відрізняються не тільки гамою кольорів, а й багатогранністю матеріалів, непосвяченому обивателю складно без певних знань підібрати правильні.

І так як для різних видів робіт може знадобитися різні рукавички для саду. Купити рукавички для городу потрібно обов'язково для захисту рук.

Рукавичка для городу повинна бути відповідною, для певного виду робіт.

1. Великим попитом користуються прості або трикотажні рукавички з-за їх низької вартості. Але, на жаль, погана якість матеріалу згодом призводить не до самих райдужних результатами: вони дуже швидко рвуться. Такі рукавички, якщо і допоможуть, то тільки в простих роботах при зборах осіннього листя, врожаю та інших. Брати в них руками щось колюче або вологе не рекомендується, так як дуже швидко рукавички рвуться і стають непридатними, та й від бруду погано допомагають.

У роботі з дачними інструментами від трикотажних матеріалів теж мало пуття - вони слизькі. Основними перевагами є - дешевизна і воздухонепроницаемость.

2. У списку багатьох досвідчених садівників з усіх існуючих рукавичок лідирують, звичайно ж, гумові й не дивно - адже в них маса достоїнств - руки залишаються чистими. Такі рукавички хороші - будь то в роботі з мокрими коренеплодами і грунтом, або ж - з небезпечними хімічними добривами для рослин. Загалом, гумовий матеріал придатний практично для всіх видів діяльності в городі. Єдиний і величезний їх мінус - моментальне поява пітливості рук при їх використанні.

3. Виробники пропонують рукавички, які об'єднали два вищевказаних варіанти - трикотажні рукавички з гумовою просоченням.

Завдяки влагонепроніцаемоей тканини з внутрішньої сторони і іншим надійним і безпечним якостям, шкіра рук дихає, не мажеться, і будь-який вид діяльності виконується без будь-яких наслідків і загроз для здоров'я.

4. ПВХ рукавички - вони також не промокають, але завдяки внутрішній просочення добре сидять, запобігають пітливість і не викликають алергічних реакцій.

5. Поліамідниє - дуже міцні, еластичні, водонепроникні, мають теплопровідністю (в холодну погоду руки мерзнуть, але в спеку - не братимуть потіти).

6. робітники рукавички виручать в роботі з будматеріалами і іншими небезпечними інструментами, тому як дуже надійні, вологостійкі, зносостійкі і жароміцні. І своїми прекрасними властивостями зобов'язані, перш за все, структурі вироби: справжня свиняча шкіра і шкіра іншого великої рогатої худоби.

7. З недавніх пір на виробники пропонують рукавички з кігтями. Відрізняються оригінальністю у винаході: на кінчиках правої є пластикові загострені "кігті", які з легкістю можуть замінити лопату і сапу в деяких видах городницьких діяльності. Дуже вологостійкі, повітропроникні.

8. Мабуть, брезентовому матеріалу немає аналогів в їх надійності, міцності і дешевизні. Підійдуть для найважчих робіт на городі.

Рукавички по догляду за городом - найголовніший помічник для будь-якого власника шести соток і тому потрібно з усією серйозністю і відповідальністю поставитися до придбання важливого аксесуара. Купити садові рукавички в інтернет-магазині можна за привабливою ціною. А доставку замовити поштою по всій території України.