Спеціальні ціни для агромагазинів

Мотоблоки та Мотокультиватори

Всего товаров: 43
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Мотоблоки та Мотокультиватори

Для того, щоб полегшити роботу із землею, багато фермерів вдаються до додаткового обладнання. Це можуть бути різноманітні мотоблоки, культиватори чи подібні аналоги. Ці пристрої особливо актуальні в тих випадках, коли ділянка досить велика.

Особливості техніки

 Мотокультиватор – це пристрій, який дозволяє витратити значно менше часу на обробку ґрунту та зберегти сили. Сучасні моделі мають ряд переваг:

 • мають велику вагу, що дозволяє використовувати додаткове навісне обладнання, що збільшує функціональність;
 • Обладнані валом відбору потужності;
 • мають кілька передач, задній хід;
 • завдяки сумісності з навісною освітою, за допомогою мотоблоку можна виконати широкий спектр робіт: розпушувати ґрунт, виконувати посадку, збирати врожай, перевозити вантажі, виконувати збирання сміття та снігу.

За широких можливостей техніка має просту конструкцію і не вимагає дорогих деталей при обслуговуванні.

Функціональність техніки: короткий огляд

До основних функцій мотоблоку варто віднести:

 • Здійснення глибокого опрацювання ґрунту в осінній та весняний період. Якщо купити мотоблок, то можна провести оранку з оборотом пласта.
 • Пристрій можна використовувати для того, щоб усунути залишки кореневої системи бур'янів, а також для того, щоб з мінімальними витратами сил і часу здійснювати розпушування та боронування, подрібнення ґрунтового шару.
 • Пристосування можна використовувати для культивації, посадки, посіву, підгортання різних культур, збирати врожай рослин, що дають коренеплоди.
 • Мотоблок дає можливість витрачати значно менше часу на окошування, підтримці газонів у хорошому стані, а також для заготівлі запасів сіна для використання як корм для домашньої худоби.
 • Якщо купити мотокультиватор, його можна використовувати для виконання транспортних робіт для перевезення будівельних матеріалів.
 • Пристрій також стане в нагоді і в зимовий час. Його можна застосовувати для розчищення доріжок та прибудинкової території від снігу.

Для того, що виконувати роботи з переліку, необхідний не тільки сам силовий агрегат, але і додаткові пристрої навісного і причіпного типу.

Мотоблок є силовим пристроєм. Для того, щоб збільшити його функціональність, використовуються різні допоміжні пристрої та знаряддя. Завдяки функціональності, пристрій користується величезним попитом, а вартість мотоблока цілком себе виправдовує.

Продаж мотоблоків: які вони бувають і чим відрізняються

Якщо Ви хочете придбати такий пристрій, то варто зазначити, що всі їх можна розділити на дві групи залежно від палива, що споживається:

 1. Бензинові.
 2. Дизельні.

Якщо Ви хочете придбати мотоблок в інтернет-магазині, варто звернути увагу, що в більшості моделей передбачено наявність валу відбору потужності. Він є базою, до якої прикріплюватимуться допоміжні пристрої, наприклад:

 • Косарка (можна використовувати як роторний тип, так і сегментарний).
 • Розкидач добрив.
 • Можна придбати монофрезу або вертикальну фрезу.

Наявність валу відбору потужності забезпечує функціональність пристрою. На ринку також представлені моделі без ВОМ, але і використання більш вузьке.

Мотоблоки та мотокультиватори: що краще вибрати і в чому відмінності?

Багато городників часто плутають ці пристрої. При цьому далеко не всі знають, як відрізнити мотокультиватори та мотоблоки. Перші є відносно невеликі пристрої, з якими можна використовувати тільки пристосування для підгортання та фрези. На відміну від мотоблоків, мотокультиватори відрізняються невеликою вагою близько 15-20 кг. У роботу їх наводять двигуни (часто вони бензинові) з потужністю від 2 до 4 л. Також, до їх відмінних рис варто віднести:

 •  Як базовий функціональний пристрій виступає грунтова фреза. З її допомогою фермери можуть здійснювати обробіток ґрунту, з опрацюванням до 12-16 см.
 • Щоб виконувати підгортання, необхідно замінювати фрези на роторні підгортання. За допомогою цих пристосувань фермери мають можливість здійснювати підняття ґрунту та переміщення її на 10-20 см у різні боки. Це в результаті дозволяє формувати борозни для подальшої посадки або посіву.
 • Мотокультиватор можна використовувати для того, щоб здійснювати обробку рядів з невеликою шириною (від 20 до 40 см).

Мотокультиватор має невеликі розміри, що його перевагою. Завдяки цьому його можна легко транспортувати у багажнику машини у разі потреби. Це оптимальний варіант для тих покупців, які мають невелику дачу чи ділянку. Продаж культиваторів здійснюється у спеціалізованих магазинах.

Особливості мотоблоків

Якщо Ви хочете придбати потужніший агрегат, варто звернути увагу на мотоблоки. Залежно від потужності виділяють такі групи пристроїв:

 • Легкі (їх також можна назвати мотокультиваторами із потужним двигуном). Їхня потужність зазвичай становить від 4 до 7 л.с. Вони мають більшу функціональність. Пристосування можуть застосовуватися для обробки поруч із шириною від 60 до 70 см. У комплекті з такими мотоблоками йдуть колеса. Крім цього, часто їх можна зустріти і з прикріпленими візками. Також до особливостей таких пристроїв варто віднести обмеженість моторесурсу. Найчастіше воно становить близько 4-6 сотень мото-годин.
 • Середній клас пристроїв мають від 6 до 8 л. Це досить великі пристрої, маса яких сягає 100 кг. Найчастіше вони оснащуються 4-тактними бензиновими двигунами. Деякі закордонні виробники пропонують також дизельні пристрої. Останній варіант користується величезним попитом через економічне використання палива. Такі мотоблоки можуть використовуватись для обробки смуги шириною 80-90 см.
 • Важкі мотоблоки – це найбільш потужні пристрої, які можуть мати як бензинові (їх потужність до 10 к.с.), так і дизельні мотори (їх потужність становить до 18 к.с.). Такі культиватори можуть обробляти смугу до 110 см за глибини 30 см. Пристрої можуть використовуватися для транспортування вантажу масою до 400 кг з використанням причіпного обладнання. Ці пристрої використовуються у разі великої території. За ціною вони можна порівняти з невеликими тракторами.

Таким чином, розібравшись із особливостями мотоблоків та мотокультиваторів, можна зробити правильний вибір залежно від потреб, необхідного функціоналу, бюджету та розмірів ділянки.